Call of Duty Vanguard czas wydania, wstępne ładowanie, mapa drogowa, tanie oferty, data Warzone Pacific | Gry | Zabawa


Data premiery Call of Duty Vanguard jest już dostępna na PS5, PS4, Xbox Series X/S, Xbox One i PC.

FPS z czasów II wojny światowej ma datę premiery 5 listopada na wszystkich platformach.

Mamy też dobrą wiadomość dla fanów w Wielkiej Brytanii, ponieważ Call of Duty Vanguard ma premierę o północy na wszystkich platformach.

Aby mieć pewność, że nie przegapisz ani sekundy akcji, klienci zamawiający w przedsprzedaży mogą wstępnie załadować grę przed premierą.

Na PlayStation 5 Vanguard waży 64,13 GB, chociaż użytkownicy będą potrzebować 89,84 GB wolnego miejsca na dysku twardym. Rozmiar pliku PlayStation 4 jest w rzeczywistości nieco niższy i wynosi 54,65 GB, chociaż wymaga 93,12 GB wymaganej przestrzeni.

W przypadku Xbox Series X i Series S Vanguard to 61 GB do pobrania, podczas gdy Xbox One waży 56,6 GB.

Wersja Vanguard na PC wymaga co najmniej 36 GB, chociaż zalecaną ilością miejsca jest 61 GB.

Warto również wspomnieć, że Vanguard otrzymał przedpremierową łatkę, którą warto pobrać, jeśli już wstępnie załadowałeś grę.

Jeśli nie zamówiłeś Call of Duty Vanguard w przedsprzedaży i szukasz oferty na egzemplarz fizyczny, sprawdź poniższe linki.

Niestety, Call of Duty Vanguard nie pojawi się wraz z nową mapą Pacific Warzone.

Jak widać z poniższej mapy drogowej, mapa Caledra Pacific będzie dostępna od 2 grudnia.

To ta sama data, co premiera pierwszego sezonu Call of Duty Vanguard. Nowy sezon dodaje nowe mapy i tryby, nową broń i przedmioty, a także nową zawartość Zombie.

W ramach przygotowań do nowego sezonu gracze Awangardy będą mieli okazję zapoznać się z wydaniem zremasterowanej mapy Dostawa 17 listopada.

W międzyczasie fani Call of Duty mają wiele do zrobienia, ponieważ Vanguard jest pełen treści.

Wszystko zaczyna się od kampanii dla jednego gracza, zatytułowanej „Narodziny Sił Specjalnych”.

„Walka na wszystkich frontach. Zakończ projekt Phoenix i przeżyj na nowo heroiczne momenty Task Force One, wielonarodowej grupy bohaterów, w której skład wchodzą Arthur Kingsley, Polina Petrova, Wade Jackson, Lucas Riggs, Richard Webb i wielu innych zjednoczonych w walce ze złem ”.

Kampania rozpoczyna się wraz z rozbudowaną ofertą dla wielu graczy, która obejmuje 20 map.

Fani będą mogli wziąć udział w siedmiu podstawowych trybach gry oraz w zupełnie nowym trybie Champion Hill.

„Vanguard Multiplayer oferuje również kolejny nowy tryb: turniej przetrwania na wielu arenach znany jako Champion Hill, który pojawił się w wersji alfa i beta gry na początku tego roku.

„Zaproś swojego Duo, stwórz Trio lub idź solo, budując Loadout w tym szybkim, ograniczonym trybie życia.

„Zarabiaj pieniądze, zbierając dropy, eliminując wrogów i wygrywając rundy, a następnie wydawaj je na ulepszanie broni lub zdobywanie nowego uzbrojenia, wyposażenia, profitów lub odwracających falę serii zabójstw”.

Wreszcie, fani Call of Duty ponownie będą mogli cieszyć się nową zawartością Zombies, ponieważ historia Dark Aether będzie kontynuowana.

Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=5B66C346A9604A4D9A944249444FD737&url=https%3A%2F%2Fwww.express.co.uk%2Fentertainment%2Fgaming%2F1516454%2FCall-of-Duty-Vanguard-release-time-pre-load-Roadmap-cheap-deals-Warzone-Pacific-date&c=11286715928604619295&mkt=fr-fr