Call Of Duty Next UK Start Time, nagrody Modern Warfare 2 i Warzone Mobile


Call Of Duty Next to wydarzenie, które ujawni wiele na temat przyszłości franczyzy COD, a także zaoferuje więcej wiadomości dotyczących Modern Warfare 2.

Raporty sugerują, że Call of Duty Warzone: Mobile również zostanie ujawnione podczas wydarzenia, a fani mają nadzieję, że szczegóły wstępnej rejestracji zostaną udostępnione podczas transmisji.

Wielu fanów w Wielkiej Brytanii i na całym świecie czeka, aby dowiedzieć się więcej, a oto wszystko, co wiemy o wielkim wydarzeniu COD w tym tygodniu.

Call of Duty: Warzone | Zwiastun filmowy „Ostatnia walka” sezonu piątego

BridTV

11114

Call of Duty: Warzone | Zwiastun filmowy „Ostatnia walka” sezonu piątego

https://i.ytimg.com/vi/X5fQ3APBw64/hqdefault.jpg

1080574

1080574

środek

13872

Kiedy rozpocznie się Call Of Duty?

Activision potwierdziło, że Call of Duty Next rozpocznie się o 9:30 czasu PT / 12:30 EDT / 17:30 BST w czwartek 15 września.

Dzięki temu będzie to dostępne wydarzenie, na które można się dostroić i obejrzeć w Wielkiej Brytanii, ze znacznie wcześniejszym czasem rozpoczęcia zaplanowanym w Ameryce Północnej. Samo wydarzenie obejmie szereg tematów, w tym uruchomienie bety Modern Warfare 2 jeszcze w tym roku.

COD Next zostanie zaprezentowany przez Infinity Ward, dostarczając szczegółowych informacji na temat Call of Duty: Modern Warfare II Multiplayer, Call of Duty: Warzone 2.0 i Call of Duty Warzone: Mobile.

Najważniejsze będą następujące elementy:

  • Kluczowe innowacje w całej serii zostaną ogłoszone przez deweloperów i zaproszonych gości z wielu studiów Call of Duty.
  • Ponad 150 twoich ulubionych streamerów będzie obecnych, gotowych do dołączenia do drużyny, dołączenia i gry.
  • Zostaną udostępnione kluczowe szczegóły dotyczące otwartej bety Modern Warfare II, a także [[REDACTED]]informacje i dodatkowe niespodzianki.

Totem Nieskończoności potwierdził również, że podczas jednego lub obu nadchodzących weekendów beta można zdobyć w sumie dziesięć różnych nagród — w tym dwa schematy broni i skórkę operatora. Te przedmioty można wyposażyć w betę, gdy tylko je odblokujesz, i można je odblokować tylko podczas samej bety.

Oczekuje się, że więcej szczegółów na temat tych przedmiotów zostanie udostępnionych podczas nadchodzącego wydarzenia. Fani mają również nadzieję, że zostaną udostępnione wiadomości dotyczące Call of Duty Warzone: Mobile, obejmujące powrót Verdansk i kiedy mogą zacząć grać.

Z innych wiadomości, NBA 2K23 Mamba Mentality: Jak zdobyć odznakę na następnej i obecnej generacjiŹródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63220fc4ebe94f5e83d36615e37ab83d&url=https%3A%2F%2Fwww.hitc.com%2Fen-gb%2F2022%2F09%2F14%2Fcall-of-duty-next-uk-start-time-modern-warfare-2-rewards%2F&c=5456172108124592647&mkt=fr-fr