Call of Duty Next: Jak oglądać tryb wieloosobowy Modern Warfare 2 i ujawnienie Warzone 2?


Dzięki ujawnionym materiałom z misji kampanii Modern Warfare 2 gracze po raz pierwszy dogłębnie przyjrzeli się nowej mechanice pływania i jazdy w grze CoD.

Infinity Ward powoli dokuczał wydaniu Modern Warfare 2 kilkoma zrzutami Intela w sierpniu. Gracze otrzymali nowe informacje na temat nowego i ulepszonego dźwięku w grze z kierunkowością 3D, a także zakulisowe spojrzenie na proces tworzenia mapy Farm 18.

Oczekiwano, że kolejna duża zawartość zostanie ujawniona w Call of Duty Next 15 września, ale dzięki wyciekom materiałów, 30 sierpnia gracze otrzymali nieoczekiwaną aktualizację. Wyciekły klipy prezentujące niektóre z ekscytujących misji kampanii Modern Warfare 2.

Jeden z filmów ujawnia nową mechanikę jazdy, której gracze Modern Warfare 2 mogą się spodziewać, w tym możliwość przeskakiwania między pojazdami, tankowania, uszkodzeń i naprawy samochodów. Gracze mogli również spodziewać się, że ta mechanika pojazdów pojawi się w Warzone 2 i trybie wieloosobowym.

Pierwsze dwa filmy zostały opublikowane na Twitterze przez 3rbbcod i prawdopodobnie wkrótce znikną. Niemniej jednak pełna akcji sekwencja nienazwanej misji kampanii, która ma miejsce w Meksyku, pozwala graczom strzelać przez okna, a także dowodzić pojazdami wroga w kinowym stylu.

Tymczasem kolejny z ujawnionych filmów ujawnia kolejną nową mechanikę, gdy uwaga przenosi się na misję o tematyce wodnej. W klipie gracze mogą zobaczyć, jak będzie wyglądać mechanika pływania w zupełnie nowej grze Call of Duty.

Dzięki wcześniej opublikowanym informacjom wiemy, że misja ta nazywa się Wet Work i skupia się na niewidzialnych aspektach Modern Warfare 2. Gracze są zachęcani do używania noży do cichego eliminowania wrogów podczas całej misji.

Oprócz pływania, poziom ten zawiera również nowe mechaniki, takie jak zawieszanie się na półce i strzelanie pod wodą.

Ostateczny klip udostępniony przez użytkownika Twittera aet0MW2, a następnie retweetowany przez renomowanego autora TheGhostOfHope, udostępnia nowy materiał filmowy z misji kampanii rozgrywającej się w Chicago. Zrzuty ekranu tej misji w Chicago z oficjalnych zwiastunów Modern Warfare 2 już zyskały uznanie fanów dzięki dokładnemu przedstawieniu miasta.

Ta sama misja o nazwie Wieża została zaprezentowana podczas ekskluzywnego wydarzenia Modern Warfare 2 w czerwcu. Wygląda na to, że obrazy i klipy z wydarzenia zaczynają krążyć w sieci.

W krótkim klipie gracze otrzymują nocą malowniczy widok na centrum Chicago. Podczas gdy oszałamiający widok ze szczytu wieżowca jest imponujący, gracz może następnie zjechać z budynku, aby pozornie zrealizować cel misji kampanii.

Dla tych, którzy zamówią nowy tytuł w przedsprzedaży, kampania Modern Warfare 2 będzie dostępna 20 października, na tydzień przed pełną premierą gry 28 października.

Źródło obrazu: Activision

Źródło : https://charlieintel.com/call-of-duty-next-modern-warfare-2-multiplayer-warzone-2-reveal/196301/