Call of Duty: Modern Warfare III ujawnione w Warzone 17 sierpnia

Z ekscytacją ogłoszono powrót GamesBeat Summit Next, zaplanowany na październik w San Francisco. W tej edycji poruszymy temat „Playing the Edge”. Aplikuj, aby mówić Tutaj i odkryj więcej możliwości sponsorowania Tutaj.

Ujawnienie Call of Duty: Modern Warfare III w Warzone 2

Call of Duty: Modern Warfare III zostanie ujawnione po raz pierwszy w Warzone 2 17 sierpnia, zgodnie z tweetem Activision.

Tweet pojawia się dzień po tym, jak Activision ogłosiło, że kolejna edycja Call of Duty oficjalnie rozpocznie się 10 listopada.

Nadchodzi ujawnienie Warzone.

Sukces serii Call of Duty

Od czerwca 2022 roku seria Call of Duty wygenerowała 425 milionów sprzedaży w całym okresie użytkowania, w porównaniu z 400 milionami sztuk w kwietniu 2021 roku.

GamesBeat: pasja i biznes

Motto GamesBeat w przypadku branży gier brzmi: „tam, gdzie pasja spotyka się z biznesem”. Co to znaczy ? Chcemy pokazać, jak ważne są dla ciebie wiadomości, nie tylko jako decydenta w studiu gier, ale także jako fan gier. Niezależnie od tego, czy czytasz nasze artykuły, słuchasz naszych podcastów, czy oglądasz nasze filmy, GamesBeat pomoże Ci dowiedzieć się więcej o branży i aktywnie w niej uczestniczyć. Odkryj nasze briefingi.

Źródło: www.bing.com