Call of Duty: Modern Warfare 2, Warzone 2.0 zadebiutuje z pięcioma nowymi broniami w sezonie 2, a niestandardowe dodatki wreszcie pojawią się w trybie Battle Royale


Po tym, jak deweloper Infinity Ward drażnił się z licznymi zmianami zmierzającymi do Warzone 2.0, teraz wyszczególnił, jakie mechaniki i funkcje zostaną zmienione w Battle Royale i Modern Warfare 2 na początku sezonu 2. Wśród listy dodatków do prania pojawił się nowy post na blogu ujawniono, że następny sezon przyniesie przegląd systemu profitów Warzone 2.0 i formatu Gułagu, a także więcej misji w DMZ i garść nigdy wcześniej nie widzianych broni w obu grach.

Zgodnie z nowym postem na blogu społeczności, Warzone 2.0 doczeka się szeregu poprawek, gdy sezon 2 zadebiutuje 15 lutego. Po pierwsze, ujawniono, że gracze będą mogli wreszcie dostosować swoje pakiety profitów zamiast wybierać ustawienie wstępne. Tymczasem jego lokalizacja Gułag jest oficjalnie ustawiona do bitew między tylko dwoma graczami, co oznacza, że ​​​​format 2 na 2 i NPC Jailer wkrótce znikną. Jakby tego było mało, studio zapowiedziało nawet wycofanie kamizelek dwupłytowych i różnej wielkości plecaków.

Ponieważ gracze mieli problem z trudnością trybu DMZ, mówi się, że następny sezon zmieni liczbę pojawiających się wrogów AI, a także ich celność. Jednak gracze DMZ będą również świadkami nowej Strefy Wykluczenia, która przynosi nowe misje frakcji i powrót lokalizacji Budynku 21.

Podobnie jak Battle Royale, tryb wieloosobowy Modern Warfare 2 zyska szereg różnych funkcji i poprawek na początku sezonu. Post wskazuje, że Bonus i Ultimate Perks będą łatwiejsze do odblokowania we wszystkich meczach, zmniejszając ich koszt o ponad 25%. Sezon 2 oznacza nawet nadejście gry rankingowej, znanej od dawna funkcji, która zapewnia graczom ekskluzywne elementy kosmetyczne i nagrody w poprzednich tytułach. Co najbardziej przerażające, Totem Nieskończoności drażnił się, że w trakcie sezonu pojawi się łącznie pięć nowych broni, choć nie wspomniał, które to będą.

za pośrednictwem Twittera Infinity Ward

Powiązany: Duet graczy ojca i syna zdobywa najmłodszą broń nuklearną na świecie w Call of Duty: Warzone 2.0

Chociaż wiele funkcji sezonu 2 zostało już potwierdzonych, gracze wciąż mają na co czekać. Deweloper zadeklarował, że kolejny post na blogu prezentujący broń i tryby sezonu zostanie opublikowany 8 lutego. Co najważniejsze, ogłoszenie ma ujawnić najnowszą mapę skierowaną do nadchodzącego trybu Resurgence w Warzone 2.0. Infinity Ward milczy na temat tego, jak będzie wyglądać ta mapa, chociaż przecieki sugerują, że może ona zostać zbudowana wokół klasycznej lokacji World at War.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63d1c9b36e6c4aacadef2291c39aeed8&url=https%3A%2F%2Fwww.gamepur.com%2Fnews%2Fcall-of-duty-modern-warfare-2-warzone-2-0-to-debut-five-new-weapons-in-season-2-while-custom-perks-are-finally-coming-to-the-battle-royale&c=15955127769676261829&mkt=fr-fr