Call of Duty Modern Warfare 2 | Warzone 2.0: Sezon 2 dobrze i naprawdę przełożony, oto nowa dataNowości z gry Call of Duty Modern Warfare 2 | Warzone 2.0: Sezon 2 dobrze i naprawdę przełożony, oto nowa data

Tego obawiali się gracze po kilku natarczywych plotkach: sezon 2 Call of Duty Modern Warfare 2 i Call of Duty Warzone 2.0 nie ujrzy światła dziennego w odpowiednim czasie. Mamy teraz potwierdzenie.

wezwanie do służby

Chociaż seria Call of Duty pozostaje niezwykle silna, wygląda na to, że nie wszystko idzie zgodnie z planem. Przyznaliśmy wam to niedawno, ale frekwencja w Modern Warfare 2 gwałtownie spadła, a liczba ta znacznie spadła od czasu premiery (przynajmniej na Steamie), co odpowiadałoby… 100 000 graczy mniej na serwerach.

Jeśli chodzi o Warzone 2.0, wydaje się, że tryb battle royale nie jest tak udany. Oczywiście w skali Call of Duty jest znacznie lepszy niż wszyscy jego konkurenci – franczyza pozostaje ogromnym wałem parowym – ale mnóstwo błędów i późne nadejście drugiego sezonu miałyby niewielki wpływ. A właśnie, skoro cytujemy Sezon 2… no cóż, porozmawiajmy o tym.

Proszę cierpliwie czekać

Pierwotnie sezon 2 miał nadejść 2 lutego 2023 r., Ale wiele plotek przewidywało opóźnienie: teraz jest to oficjalne. To właśnie na Twitterze ogłoszono nową datę premiery, a zatem nadejdzie ona 15 lutego 2023 r.dwa tygodnie później, niż oczekiwali gracze.

Zło za dobro? Z pewnością, ponieważ ten nowy okres podpisze swój udział w nowych funkcjach: nowe mapy, powrót rozgrywki rankingowej czy nawet nowe tryby gry w Modern Warfare 2, a nowa (mniejsza) mapa do Warzone 2.0 i powrót Resurgence zostały już potwierdzone. W programie również nowa broń „i wiele innych”.

Do zobaczenia za kilka tygodni!


O Call of Duty Modern Warfare IIŹródło : https://www.gamingdeputy.com/call-of-duty-modern-warfare-2-warzone-2-0-season-2-well-and-truly-postponed-here-is-the-new-date/