Call of Duty: Modern Warfare 2 i sezon 1 Warzone 2.0 zawierają nowy system karnetów bitewnych i nie tylko


Activision podzieliło się całym mnóstwem informacji na temat Call of Duty: Modern Warfare 2 i pierwszego sezonu Warzone 2.0 przed jego pojawieniem się w następną środę, 16 listopada, w tym szczegóły dotyczące gruntownego remontu przepustki bitewnej.

Rezygnując z liniowego postępu poziomu, który wciąż jest używany w większości gier, nowa przepustka bojowa Call of Duty przyjmie system przypominający ten z Fortnite, gdzie gracze mają większą swobodę w wyborze przedmiotów, które mogą odblokować i kiedy.

Przerobiona przepustka bojowa Activision prezentuje się jako mapa wielosektorowa, na której gracze mogą odblokować pięć przedmiotów w każdym z 20 sektorów, korzystając z pominięć zdobytych żetonów bitewnych. Te żetony mogą odblokować więcej przedmiotów w już dostępnym sektorze lub odblokować sąsiednie sektory.

Call of Duty: Modern Warfare 2 – Zwiastun z wyróżnieniami.

W sezonie 1 do przepustki bojowej zostaną dodane dwie nowe bronie – karabin snajperski Victus XMR i pistolet maszynowy BAS-P, a dwie kolejne (karabin szturmowy Chimera i karabin szturmowy M13B) będą dostępne w zestawach w sklepie w połowie sezonu lub w wyzwaniach odblokowania broni . Wprowadza także sześciu nowych operatorów: Zeusa, Klausa i Gaza, a także trzy wcześniej drażnione występy piłkarzy Neymara Jr., Paula Pogby i Leo Messiego.

A jeśli to nie wystarczy, Activision wyszczególniło również nową rangę prestiżu, którą zdobywa się po osiągnięciu 55. rangi i która będzie trwać przez wszystkie sezony. Prestiżowa ranga 1 odblokowuje się na poziomie 56, a inne poziomy odblokowują się na randze 100, 150, 200 i 250 – każdy zapewnia nowy zestaw wyzwań i nagród.

Jeśli chodzi o Warzone 2.0, Activision ma również wiele do powiedzenia na ten temat, w tym kilka wczesnych szczegółów dotyczących nowego trybu DMZ w grze – „otwartego świata, skoncentrowanego na narracji trybu ekstrakcji”, w którym gracze mogą wykonywać misje frakcyjne i cele poboczne gdy walczą z wrogimi operatorami i bojownikami AI w drodze do eksfiltracji.

Nowo wydana mapa drogowa sezonu 1. Activision.

W sezonie 1 pojawią się również zmiany w niestandardowych ekwipunkach, dzięki którym gracze będą mogli kupować podstawową broń w sklepach podczas gry, podczas gdy ekwipunki będą musiały zostać zdobyte poprzez czyszczenie kontrolowanych przez sztuczną inteligencję twierdz i czarnych miejsc lub zdobywanie zrzutów wyposażenia.

W obszernym poście na blogu Activision można znaleźć więcej, w tym informacje o nowych pojazdach, mechanice paliwa i walce w wodzie, które pojawią się w Warzone 2.0, a także szczegóły dotyczące przerobionego Gułagu 2v2. Zasadniczo, podczas gdy gracze nadal mogą wrócić do Al Mazrah, pokonując ludzkich przeciwników w Gułagu, wszyscy mieszkańcy mogą teraz zdobyć bilet powrotny, łącząc siły i pokonując potężnego, kontrolowanego przez AI strażnika, który pojawi się po pewnym czasie.

Wszystko to (i jeszcze więcej) pojawi się w następną środę, 16 listopada, w ramach Call of Duty: Modern Warfare 2 i sezonu 1. Warzone 2.0.

Źródło : https://www.eurogamer.net/call-of-duty-modern-warfare-2-and-warzone-20s-season-1-includes-new-battle-pass-system-and-more