Call Of Duty: Modern Warfare 2 Gracze wierzą, że Easter Egg dokucza drugiej mapie WarzoneGracze Call of Duty wkrótce wejdą na nową mapę Battle Royale Al Mazrah, ponieważ Warzone 2.0 wystartuje 16 listopada wraz z początkiem pierwszego sezonu Modern Warfare 2. Jednak kampania Easter Egg już daje niektórym graczom poczucie pewności w tej lokalizacji drugiej mapy Warzone, która może pojawić się po Al Mazrah.

Jak odkrył łowca jajek wielkanocnych Geeky Pastimes, istnieje mapa, którą można zobaczyć w misji kampanii Modern Warfare 2 o nazwie El Sin Nombre. Podążając za celem misji, aby dotrzeć do pokoju Diego po kartę dostępu, Geeky Pastimes zwrócił uwagę na dużą mapę na stole w pokoju Diego. Można to łatwo przeoczyć jako zwykły wystrój, ale on i inni gracze już spekulują, że oznacza to coś więcej.

Mapa jest oznaczona jako Las Almas, czyli meksykańskie miasto występujące w częściach kampanii Modern Warfare 2, i to tam gracze spotykają najnowszego sojusznika Task Force 141, Alejandro Vargasa. To także miasto, które pojawia się na mapach wieloosobowych Mercado Las Almas i Guijarro.

To znalezisko może być niczym więcej niż wystrojem pokoju, który ma pasować do lokalizacji misji, ale mapa Diego nie wygląda jak zwykła mapa. Ta mapa Las Almas wygląda bardzo podobnie do projektu stworzonego dla map Verdansk i Caldera Warzone. Jak wskazuje Geeky Pastimes w swoim filmie, zasoby map są często ponownie wykorzystywane w Call of Duty i nie byłoby zaskoczeniem, gdyby użyto mapy Caldera lub Verdansk, ale fakt, że deweloper zadał sobie trud, aby zrobić mapa Las Almas może służyć jako zapowiedź tego, co ma nadejść.

Potwierdzona mapa Al Mazrah zawiera kampanię Modern Warfare 2 i lokalizacje dla wielu graczy, takie jak Taraq, Sa’id City, Sarrif Bay, Hydroelectric i Fortress. Posiadanie drugorzędnej mapy Las Almas wydaje się tutaj prawdopodobne, ponieważ były to dwa główne obszary, na których skupiała się kampania. Użytkownik Twittera Kalinine już zauważył układy wieloosobowe Santa Sena i Guijarro w Modern Warfare 2 na potencjalnie dokuczającej mapie Las Almas, dzięki czemu ten obraz jest jeszcze bardziej prawdopodobny.

Dodatkowo, druga mapa dla Warzone 2.0 nie powinna być zbyt szokująca, ponieważ zarówno Verdansk, jak i Caldera Warzone ostatecznie towarzyszyły drugorzędne mapy Resurgence dla akcji z bliska i trybów odrodzenia. Opierając się na obrazie mapy, Las Almas nie wygląda na mały rozmiar Rebirth Island lub Fortune’s Keep, więc nie jest pewne, jakie mogą być plany, aby większa mapa konkurowała z Al Mazrah.

Warzone ma zawierać nowy tryb DMZ w momencie premiery, który jest opisany jako tryb ekstrakcji i „doświadczenie piaskownicy” rozgrywane na mapie Al Mazrah. Możliwe, że duża mapa Las Almas może stać się domem dla dodatkowych doświadczeń DMZ i trybów ograniczonych czasowo.

Oczywiście nic nie jest ustalone, dopóki Activision nie wyda oficjalnego komunikatu. Koniecznie sprawdź wszystkie szczegóły ogłoszone dla Warzone 2.0 i trybu DMZ, w tym nową mechanikę kręgów i zmiany Gułagu. Oto wszystko, co do tej pory wiemy o zawartości pierwszego sezonu Modern Warfare 2.

Omawiane tu produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać udział w przychodach, jeśli kupisz coś, co znajduje się na naszej stronie.

Źródło : https://www.gamespot.com/articles/call-of-duty-modern-warfare-2-players-believe-easter-egg-teases-second-warzone-map/1100-6508924/?ftag=CAD-01-10abi2f