Call of Duty Modern Warfare 2: Czy możesz połączyć swoje podwójne żetony XP z Warzone? Sposób ich działania wyjaśniał charakter usługi


Chcę poznać starość. Czy chcesz przenieść do Warzone swoje podwójne tokeny XP? Sposób, w jaki to robiła, wyjaśniał sposób, w jaki wyjaśniały, jak one działały.

Opublikowane 01.11./2022 o godzinie 9:00,32.

Warfare 2 jest dostępne od kilku dni i minęły zaledwie tygodnie, zanim Warzone 2 postawi pierwsze kroki. Wielu graczy zadaje wtedy pytanie o użycie podwójnych żetonów i możliwość ich przeniesienia lub nie. Więcej powiemy w tym artykule.

Żetony są dzielone między Modern Warfare a Warzone 2 i II.

Pierwszym scenariuszem, w którym należy zadać sobie pytanie, czy te podwójne żetony XP są wspólne, to Modern Warfare i Call of Duty: Warzone. Wiemy, że obie gry będą miały wiele wspólnego, jak choćby zbrojownia.

Możemy mówić o przepustce bitewnej, którą dzielą ludzie i która się rozwija. Ale czy to rzeczywiście prawda w przypadku żetonów podwójnych PD? Cóż, zostało oficjalnie potwierdzone, że tak się stanie. Możesz także zagrać w obie gry.

To prawdziwe pieniądze, z których korzystasz, niezależnie od tego, czy w Warzone 2, czy Call of Duty: Modern Warfare 2 (2022), bez obaw. Możesz więc zdobyć złoto i już zachować te, które możesz mieć na wydanie Warzone, które zostało ogłoszone na 16 listopada.

Czy tokeny są konwertowane z okresu I wojny światowej na II wojnę światową?

Inne pytanie, jakie zadawała sobie większość graczy, dotyczyło tego, czy ich pozostałe tokeny podwójnych PD w Warzone 1 mogą przejść do nowej części, czy do Modern Warfare 2. Ponieważ podzielili się swoimi tokenami, podzielili się pozostałymi tokenami podwójnych PD przed obiema grami.

Mam na myśli to, że jak w przypadku wszystkich Warzone 1, odpowiedź brzmi nie. Przeniesienie tokena nie jest możliwe. Będzie dobrze, jeśli użyjesz ich tam, gdzie są, lub zostawisz je, gdy opuścisz grę.

Modern Warfare II – Call of Duty.Źródło : https://game-news24.com/2022/11/01/call-of-duty-modern-warfare-2-can-you-combine-your-double-xp-tokens-with-warzone-how-they-work-explained-the-nature-of-the-service/