Call of Duty: Modern Warfare 2: An Easter Egg ujawniłoby możliwą następną mapę Warzone 2.0


Natomiast Call of Duty: Modern Warfare 2 został wydany pod koniec października, wielu graczy już przeszło i ukończyło misje trybu kampanii. Poza tym pisanki, dostępny w jednym z nich, potencjalnie byłby ważna wskazówka.

Jak donosi serwis Insider Gaming, w misji „El Sin Nombre” można zobaczyć kartę reprezentującą Las Almas, na stole. Pamiętaj, że ten pojawia się zresztą na mapach trybu wieloosobowego Call of Duty: Modern Warfare 2.

Kilka źródeł, w tym Tom Henderson, uważa, że ​​Las Almas równie dobrze może być kolejna, jeśli nie druga, karta do gry Battle Royale Activision, Warzone 2.0. Rzeczywiście, wspomniana mapa wydaje się mieć wymiary podobne do tych z map dostępnych w Call of Duty: Warzone.

Niemniej jednak jest to na razie tylko plotka i przypuszczenia. Nic nie zostało oficjalnie ogłoszone. Zapraszamy więc do przyjęcia tych informacji z przymrużeniem oka. Lepiej poczekać na wiadomość od Activision lub Infinity Ward, aby dowiedzieć się, czy Las Almas będzie kartą do gry, którą można znaleźć w mniej lub bardziej niedalekiej przyszłości na Warzone 2.0.

Jako przypomnienie, Call of Duty: Modern Warfare 2 jest dostępny od 28 października 2022 roku. Tytuł można znaleźć na PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series oraz PC (poprzez Steam i Battle.net). Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka przewodników na temat tego dzieła. Jeśli jesteś zainteresowany Call of Duty: Modern Warfare 2Wiedz, że nasz partner, Instant Gaming, oferuje Ci to po niższych kosztach:

  • Xbox
    • Edycja zestawu różnych generacji63,89 € zamiast 79,99 €, czyli 20% zniżki.
    • Edycja Skarbca87,49 € zamiast 109,99 €, czyli 20% zniżki.
  • Playstation
    • Karta PSN 50 €45,29 € zamiast 50 euro, tj. 9% obniżki.
    • Karta PSN 20 €18,99 € zamiast 20 euro, czyli 5% zniżki.

A konkurs organizowany jest z naszym partnerem Natychmiastowa graco pozwala wyjść z wybrana gra wideoz kredyty fifa lub trochę V-dolce.

Aby wziąć udział, wystarczy kliknąć poniższy link → Wybierz moją grę wideo !Źródło : https://gettotext.com/call-of-duty-modern-warfare-2-an-easter-egg-would-reveal-a-possible-next-warzone-2-0-map/