Pakiet Walkirii Call of Duty Endowment dla weteranów – dostępny tylko do 17 maja

Call of Duty Endowment dodaje pakiet Walkiria do Modern Warfare 2 i Warzone 2.0, aby wesprzeć weteranów

Organizacja non-profit Call of Duty Endowment została założona w 2009 roku, aby wspierać weteranów poprzez zatrudnianie ich po zakończeniu służby wojskowej. W sklepie Call of Duty udostępniono nowy pakiet operatora Valkyrie, wspierający weteranki. Pakiet Walkirii będzie dostępny od początku tylko przez ograniczony czas 17 maja.

Co musisz wiedzieć?

  • Call of Duty Endowment zapewnia wsparcie weteranom w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii, pomagając im znaleźć sensowne zatrudnienie po zakończeniu służby wojskowej.
  • Pakiet operatora Valkyrie odblokuje różne elementy w grze, w tym skórkę operatora Roze „Walkiria”, schemat pistoletu „Sting” oraz schemat karabinu szturmowego „Skrzydlaty wojownik”.
  • Pakiet Walkirii, pierwszy pakiet KODU na cześć weteranów płci żeńskiej, będzie dostępny do kupienia w sklepie Call of Duty od 17 maja.
  • Dochód ze sprzedaży pakietu Valkyrie trafia do funduszu Call of Duty Endowment.

Na początku maja Call of Duty Endowment rozpoczęło swoje Wojskowe Uznanie wydarzeniem w grze w trybie DMZ Call of Duty Warzone 2.0. Gracze w Warzone 2.0, którzy wydobyli co najmniej 30 000 $ gotówki w grze z trybów DMZ, pomogli zebrać 1 milion dolarów na cele charytatywne. Chociaż było to pierwsze wydarzenie charytatywne związane z wydobyciem, w przeszłości gracze otrzymywali zadanie zbierania pieniędzy na CODE, grając w Warzone podczas maratonu w grze.

„Maj jest Miesiącem Uznania Wojskowego, a Call of Duty Endowment okazuje wsparcie weteranom, zbierając fundusze na ich misję za pośrednictwem wydarzeń w grze i pakietów DLC w Call of Duty Modern Warfare 2 i Warzone 2.0.”

Źródło: Windows Central.