Call of duty daje sezon 2 wyglądu Modern Warfare 2 i aktualizacji Warzone


Activision wydało w tym tygodniu duży zestaw notatek dotyczących sezonu 02 Call of Duty: Modern Warfare II i Warzone. Już niedługo, podobnie jak druga edycja nowego filmu. Poniżej mamy krótkie notatki deweloperów; jednak zespół opublikował obszerny blog, który nie jest przesadzony — zawiera taki szczegół, gdy sezon rozpoczyna się 15 lutego. Aby rozluźnić nuty z tej pory roku, trzeba wyglądać zabawnie i chaotycznie.

Kredyty: Activision.

Warzone: Strefa wolnocłowa: 1.0 Przegląd.

 • Starożytne ruiny powracają wraz z NewWarzoneMap. Kompaktowa, inspirowana Japonią mapa, Ashika Island wita wszystkich wojowników, którzy chcą bronić się przed złem. Wyspa Ashika jest odpowiednia dla wszystkich rozmiarów drużyn.
 • Nowy kontrakt, wydarzenia publiczne i nie tylko. Porwij skradziony pojazd siłom Kompanii Cieni, włamuj się do stacji nadrzędnych podczas napadu na dane i spróbuj odkryć wszystkie sekrety, którymi dysponuje ta wyspa.
 • Strefa zdemilitaryzowana rozszerza się na azjatycką wyspę. Walka o władzę trwa w nowej Strefie Wykluczenia z mnóstwem nowych zagrożeń do pokonania i czystym kontem dla wszystkich operatorów, którzy będą mieli możliwość zdobycia nowych stałych nagród i Kontrabandy.
 • Dostosowany Gułag do pojedynków 1 na 1, niestandardowe kamizelki pancerne i plecaki w Battle Royale, niestandardowe pakiety atutów w Wyposażeniech itp.

Przegląd Modern War 2/Autumnations: II wojna światowa.

 • Udowodnij swoje umiejętności w grze rankingowej. Poprzednie iteracje Comfort, Modern Warfare II Gra rankingowa oferuje wiele nagród i prawa do przechwalania się najlepszemu operatorowi gry wieloosobowej.
 • Dwa iMaco, dwa iopolo. Attlegrounds w Al Mazrah i Hiszpanii będą gotowe do infiltracji dla wielu graczy w dniu premiery sezonu 02.
 • Mamy rozszerzoną gamę trybów. Infected, Gun Game i Grind będą dostępne w dniu premiery. Drop Zone, One in the house i Nic pomiędzy, aby otworzyć imprezę w sezonie.
 • W Raid Episode 2, Farah i Gaz wrócą później w drugim sezonie Raid, kontynuacji kampanii Modern Warfare II, która wkrótce zostanie ponownie otwarta.

Przegląd Modern Warfare 2:2 i Warzone 2.

 • Sezon The Path of the Ronin: Wyzwania wszelkiego rodzaju: Ukończ Warzone 2.0 lub Modern Warfare II. Aby zdobyć nagrody, w tym nową funkcjonalną broń.
 • Ronin powraca z Arsenałem. Pokonaj przeciwników jak prawdziwy wojownik z nowym operatorem i pięcioma nowymi broniami w trakcie sezonu, z których trzy są darmowe w ramach Przepustki Bitewnej.
 • Użyj nowego osobistego pojazdu wodnego, aby poprawić swoje umiejętności wodne w szybkiej grze.Źródło : https://game-news24.com/2023/02/12/the-call-of-duty-gives-season-2-looks-of-modern-warfare-2-and-warzone-update/