Call of Duty Cold War i Warzone sezon 6 – data premiery i przepustka bojowa


Call of Duty: Black Ops Zimna wojna sezon 6, ostatni sezon gry, nadchodzi w tym tygodniu. We wtorek Treyarch ujawnił, czego gracze mogą oczekiwać od przepustki bojowej sezonu 6, w tym nowych operatorów i nowych broni dla obu Zimna wojna w Black Ops oraz Strefa wojny.

Zimna wojna Karnet bojowy sezonu 6 doda do gry kilka nowych broni. Pierwszą z nich jest nowa strzelba .410 Ironhide, która jest dostępna na poziomie 15. Ironhide jest niezwykle powolna, ale jest to ciężka broń uderzająca z dość dużym zasięgiem zabicia jednym strzałem – przynajmniej jak na strzelbę. Przepustka bojowa dodaje również karabin szturmowy Grav na poziomie 31. Grav będzie miał zasięg podobny do QBZ-83 i najszybszą prędkość wylotową spośród wszystkich karabinów szturmowych w grze, wraz z 35-nabojowym magazynkiem w podstawowej wersji.

Przepustka bojowa sezonu 6 będzie zawierać Alexa Masona jako najnowszego operatora gry. Bohater oryginału Call of Duty: Black Ops widział lepsze czasy, ale wrócił do walki, gdy trwa zimna wojna. Przepustka doda także kilka skórek Operatora, w tym skórkę Adlera, skórkę Mason Aurora Borealis i nie tylko.

Aktualizacja nowego sezonu pojawi się 6 października o godzinie 12:00 czasu wschodniego przez Zimna wojna w Black Ops i 7 października o godzinie 12:00 czasu wschodniego przez Call of Duty: Warzone. 6 listopada w środku sezonu 6 Call of Duty: Straż przednia ma się ukazać, ale nie jest jasne, czy to coś zmieni Strefa wojny lub sezon 6, lub jeśli będziemy musieli poczekać na rozpoczęcie nowego sezonu na zmiany.Source : https://www.polygon.com/call-of-duty/22711047/call-of-duty-season-6-release-date-cold-war-warzone-battle-pass