„Call Of Duty” blokuje 48 000 kont „Warzone” i „Vanguard” w ciągu jednego dnia


Call Of Duty oficjalny Twitter ogłosił wczoraj (22 grudnia), że na stałe zablokował 48 000 kont z Call Of Duty: Straż przednia oraz Call Of Duty: Warzone za oszustwo w jeden dzień sam.

Próbując rozprawić się z botami i innymi hakerami w Call Of Duty najnowsze gry, duża liczba kont jest blokowana od czasu uruchomienia Ricochet. Tweet ma wiele różnych odpowiedzi, niektórzy chwalą decyzję, podczas gdy inni uważają, że należy wprowadzić zmiany, aby zapobiec hakerom, zamiast blokować konta po fakcie.

Wielu graczy odpowiedziało w wątku, że zostali na stałe zbanowani za wykorzystanie usterki, która pozwalała graczom na założenie dowolnego kamuflażu w grze bez spełniania wymagań. Gracze uważali, że jest to niesprawiedliwe, ponieważ nie zhakowali gry, podczas gdy inni, którzy grali w grę bez usterki, uważają, że jest to uzasadnione.

Ci gracze mają prawo obawiać się swoich stałych banów. Firma Activision ogłosiła niedawno, że stałe zakazy mogą zostać przeniesione na wszystkie Call of Duty tytuły. Firma, która otrzymała liczne zarzuty o molestowanie seksualne i niewłaściwe postępowanie, ostrzegła, że ​​gracze, którzy oszukują, mogą zobaczyć, jak ich kara zostanie przeniesiona na „przeszłe, obecne i przyszłe tytuły w serii”.

Awangarda pozornie spotkał się z rozczarowującą sprzedażą od momentu wprowadzenia na rynek w listopadzie. W niedawnej ankiecie zaledwie 21 procent długiego czasu Call of Duty fani wybrali najnowszą grę. 55 procent graczy stwierdziło, że są „zbyt zajęci” graniem w inne gry, a usługi takie jak Xbox Game Pass oferują „darmowe” gry. 14 procent stwierdziło, że są zadowoleni z gry we free-to-play Strefa wojny.

W innych wiadomościach jeden Call Of Duty: Warzone gracz wygrał ostatni mecz, pozostając w swoim myśliwcu przez prawie cały mecz. Zszedł dopiero wtedy, gdy nadszedł czas, aby zdjąć ostatniego gracza swoją tarczą.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=418B4989AFC54E69B2E3313CC7D83039&url=https%3A%2F%2Fwww.nme.com%2Fnews%2Fgaming-news%2Fcall-of-duty-bans-48000-warzone-and-vanguard-accounts-in-one-day-3125519&c=17566249747083221041&mkt=fr-fr