Call of Duty: Black Ops Cold War i Warzone sezon 5 outro dokucza powrót Alexa Masona


Treyarch opublikował film outro do sezonu 5 Call Of Duty: Black Ops Cold War i Warzone, który drażni jedną szczególnie soczystą informację: Alex Mason powraca.

W filmie agent specjalny Jason Hudson spotyka mistrza sierżanta Franka Woodsa w ciemnym zaułku, aby omówić los rejestratora danych satelity (przypuszczalnie amerykańskiego satelity KH-9 w centrum mapy dla wielu graczy z satelity zimnej wojny).

Według oficjalnych raportów rejestrator danych został zniszczony podczas ponownego wejścia, ale dane kryminalistyczne przeczą temu twierdzeniu. Wiedząc, że oficer specjalny Russel Adler był pierwszy na miejscu katastrofy, Hudson i Woods dochodzą do wniosku, że Adler musiał zabrać rejestrator danych i że będą musieli go „wciągnąć”. Tylko jeden człowiek będzie wiedział, jak się do tego zabrać, mówi Hudson: Alex Mason.

Mason, emerytowany kapitan piechoty morskiej i agent CIA, był grywalną postacią w obu pierwszych dwóch grach Black Ops, więc ogłoszenie, że powróci jako operator w sezonie 6, jest świetną wiadomością dla fanów serii Black Ops.

Nie ogłoszono jeszcze godziny rozpoczęcia sezonu 6, ale wiemy, że przepustka bojowa sezonu 5 resetuje się o godzinie 00:00 ET 6 października, a nowe sezony zwykle rozpoczynają się 24 godziny po zakończeniu poprzedniego sezonu. Spodziewaj się więc ponownego spotkania z Alexem Masonem 7 października, w zależności od strefy czasowej.Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=38A7FF25C8F94B59A081156420C02BEC&url=https%3A%2F%2Fwww.gamepur.com%2Fnews%2Fcall-of-duty-black-ops-cold-war-and-warzone-season-5-outro-teases-the-return-of-alex-mason&c=8321492012765731035&mkt=fr-fr