Call of Duty: Black Ops Cold War i Warzone Season 6 pojawi się w przyszłym tygodniu


Activision Blizzard ujawnił, że sezon 6 z Call of Duty: Black Ops Zimna wojna i Warzone wyląduje w przyszłym tygodniu.

Wygląda na to, że ta aktualizacja zakończy wiele BLOPS Zimna Wojnawątków, biorąc pod uwagę, że Vanguard będzie tu za nieco ponad miesiąc. Dochodzimy do wniosku, że Zombie z zimnej wojny w Black Ops tryb w Porzuconych. Będzie to zawierać nowy profit „PhD Slider”, nową Cudowną Broń w Chrysalaxie, dwie bronie wsparcia, wyzwania i nie tylko.

Tryb wieloosobowy dostanie trzy nowe mapy, z których wszystkie pojawią się pierwszego dnia. Deprogram będzie zawierał wiele czerwonych drzwi, przez które możesz przejść, aby przemierzać obszary mapy. Amerika to tajna sowiecka placówka wojskowa, kopia głównej ulicy amerykańskiej, wraz z kawiarnią Burger Town. Ostatnia mapa nosi nazwę Gluboko i znajduje się w podziemnym skarbcu siedziby KGB.

Call of Duty: Warzone zdobędzie również nowe interesujące miejsca, gdy Verdansk zostanie zniszczony przez trzęsienia ziemi spowodowane przez Adlera. Stadion i Śródmieście zostały zrównane z ziemią, a na mapie pojawiły się nowe bunkry z czasów II wojny światowej. Jest też nowy Gułag oparty na oryginalnym z 2019 roku Call of Duty Modern Warfare.

Wreszcie są dwaj nowi operatorzy, w tym Tajne operacje’ oryginalny bohater Alex Mason w Battle Pass wraz z Fuze. Jest też zapowiedź specjalnego wydarzenia The Haunting Halloween, które odbędzie się 19 października.

Możesz sprawdzić więcej informacji na Call of Duty: Black Ops Zimna wojna i Warzone’s Sezon 6 kończy się oficjalnie Call of Duty blog. Sprawdź zwiastun i grafikę poniższej aktualizacji, która pojawi się 7 października.

Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=B9D7B938695D46D4B9B5D7FC77C8D01D&url=https%3A%2F%2Fwww.videogamer.com%2Fnews%2Fcall-of-duty-black-ops-cold-war-and-warzone-season-6-drops-next-week%2F&c=2040698272197890336&mkt=fr-fr