Call of Duty: Black Ops Cold War i Call of Duty: Warzone sezon szósty już dostępny


Streszczenie

  • Sezon szósty rozpoczyna się z nową zawartością trybu wieloosobowego, Zombie i Warzone, w tym Porzuconymi, ostatnim rozdziałem fabuły Dark Aether z czasów zimnej wojny.
  • Ukończ fabułę Verdansk ’84 w Warzone, poruszając się po wyrównanym stadionie i śródmieściu po poważnym ataku.
  • Walcz na trzech nowych mapach trybu wieloosobowego: Amerika, Gluboko i Deprogram, z których ta ostatnia oferuje nowe i surrealistyczne wrażenia 6 na 6, reprezentujące połamane wspomnienia Adlera.

W toczącej się walce z Perseuszem nieodwołalnie zmienia się los jednego człowieka: Russella Adlera. Po tym, jak został schwytany i przesłuchany przez swojego wieloletniego przeciwnika Stitcha, po którym nastąpiła transmisja zmieniających umysł Liczb, w końcu wydaje się, że się załamał. Teraz Adler jest AWOL i zaczyna się ostateczna rozgrywka.

Sezon szósty z Call of Duty: Black Ops Zimna wojna oraz Strefa wojny jest już dostępny na Xbox One i Xbox Series X|S. Czytaj dalej, aby uzyskać najnowsze informacje.

Stadion i centrum miasta zrównane z ziemią w Verdansk

Zbliża się ostateczna rozgrywka i potrzebujemy wszystkich operatorów w okolicy jak najszybciej. Adler został AWOL, a urządzenia sejsmiczne w pobliżu starych bunkrów z czasów II wojny światowej wywołały potężną eksplozję w centrum miasta.

Stary stadion Verdansk zawalił się, otwierając nowe linie widzenia i większą zwrotność w gruzach. Śródmieście również zostało trafione, jego budynki runęły do ​​szczeliny. Snajperzy będą musieli rywalizować o pozostałe okonie, a oba obszary należy zbadać w pełni.

Nowe ciekawe miejsca i nowy gułag

Zobacz, co się dzieje Warzone w Call of Duty: Vanguard przez zejście do bunkrów z czasów II wojny światowej, które teraz zostały ujawnione na mapie. Co może być ukryte w środku?

Jeśli zostaniesz wyeliminowany podczas eksploracji bunkrów i niszczenia śródmieścia, będziesz musiał walczyć w nowym Gułagu, inspirowanym oryginalną mapą 1 na 1 z Verdansk 2019. Odbywając się głęboko w Kompleksie Więziennym Zordaya, spodziewaj się kilku zwrotów akcji oryginalny układ.

Call of Duty: Black Ops Zimna wojna

Pięć nowych broni

Przygotuj się do bitwy z pięcioma nowymi broniami z sezonu szóstego:

  • .410 Ironhide (Tydzień premierowy) — Ta mocno uderzająca strzelba z dźwignią zadaje duże obrażenia z bliskiej odległości z poprawioną szybkostrzelnością. Zdobądź go na 15. poziomie karnetu bojowego sezonu szóstego.
  • Grav (Tydzień startowy) — W pełni automatyczny, szybkostrzelny izraelski karabin szturmowy o największej prędkości pocisku w swojej klasie, ze skromnymi obrażeniami i umiarkowanym odrzutem. Odblokuj go na 31. poziomie przepustki bojowej sezonu szóstego.

Odblokuj trzy dodatkowe bronie — dwuręczny młot i sierp, dwuręczny topór bojowy i pistolet maszynowy LAPA — wykonując wyzwania w grze lub kupując odpowiednie zestawy w sklepie, gdy pojawią się w dalszej części sezonu.

Call of Duty: Black Ops Zimna wojna

Trzy nowe mapy do gry wieloosobowej

  • Deprogramowanie (6v6, uruchomienie): Bitwa w jednym z Call of Dutyto najbardziej wyjątkowe mapy dla wielu graczy 6 na 6, gdy podróżujesz przez fragmenty wspomnień Adlera, gdy jest przesłuchiwany i odprogramowywany. Użyj czerwonych drzwi, aby podróżować między wspomnieniami, jednocześnie zyskując przewagę nad wrogami.
  • Ameryka (6v6, premiera): Wejdź do radzieckiego wyobrażenia amerykańskiej głównej ulicy w oparciu o misję kampanii „Redlight, Greenlight”. W tym obiekcie wojskowym w sercu ZSRR znajduje się sklep z pizzą, teatr i rekwizyt Burger Town.
  • Gluboko (2v2/3v3, premiera): Przenieś się do podbrzusza kwatery głównej KGB w krypcie, w której znajdziesz zwarte, szybkie potyczki przy głównym stole odpraw i wokół niego.
Call of Duty: Black Ops Zimna wojna

Ukończ Call of Duty: Black Ops Zombie z zimnej wojny w Opuszczonych

W „Mauer der Toten” elitarna drużyna uderzeniowa Requiem ledwo uciekła ze szponów Grupy Omega w Berlinie dzięki Samancie Maxis i jej nowym mocom Mrocznego Eteru. Tym razem w ostatniej, rundowej mapie Zombie dla Zimna wojna w Black Ops, agenci Requiem zmierzają prosto do serca tajnego ośrodka szkoleniowego Specnazu Grupy Omega znajdującego się w ZSRR

Ponieważ Opuszczeni są teraz na wolności, a pogłoski o projekcie Janus krążą Requiem, nie wiadomo, co napotkasz w ostatnim rozdziale. Cokolwiek to jest, nasi agenci będą musieli narazić swoje życie, jeśli mają nadzieję zakończyć Omega Group raz na zawsze.

Call of Duty: Black Ops Zimna wojna

Nowy profit Zombie, Cudowna Broń, Broń Wsparcia

Po piętach ulubionej serii PhD Flopper Perk pojawia się nowy i ulepszony PhD Slider. Wypij ten gnarny napój, aby wywołać eksplozję podczas wślizgiwania się na wrogów, a rozmiar i obrażenia eksplozji zwiększają się, im dalej ześlizgujesz się przed uderzeniem. Wydaj kryształy eteru, aby go jeszcze bardziej ulepszyć, zyskując odporność na zadawane przez siebie obrażenia od wybuchów i wyzwalając wybuchy, gdy uderzysz w ziemię z wysokości.

Pokos hordę za pomocą nowej Cudownej Broni Chrysalax w głównym Easter Egg Porzuconych. Podobnie jak to, co kryje się pod Porzuconymi, ta Cudowna Broń jest czymś więcej niż na pierwszy rzut oka. A kiedy nadal nie masz wystarczającej siły ognia, skorzystaj ze stołu rzemieślniczego, aby kupić nowe, mocne działo ręczne i broń wsparcia ARC-XD.

Nawiedzenie, już wkrótce

Halloween jest tuż za rogiem, a miłośnicy horrorów powinni być szczególnie podekscytowani spektakularnym wydarzeniem Halloween, które rozpocznie się 19 października. Czekajcie na więcej informacji.

Nowa przepustka bojowa, operatorzy i nie tylko

Sezon szósty przynosi to wszystko i jeszcze więcej dzięki nowej przepustce bojowej, dwóm nowym grywalnym operatorom — Tajne operacje bohater Alex Mason i Fuze Operator Paktu Warszawskiego — nowe poziomy prestiżu, nowe wyzwania sezonowe w trybie wieloosobowym i zombie i nie tylko.

Nie dołączyłeś jeszcze do walki? Dostwać Zimna wojna w Black Ops w sklepie Xbox Store i już dziś poznaj sezon szósty!

Call of Duty®: Black Ops Zimna wojna – zestaw międzypokoleniowy

Xbox Live

Call of Duty®: Black Ops Zimna wojna – pakiet międzypokoleniowy

Activision Publishing Inc.


2357

69,99 USD

Kup cyfrową wersję Call of Duty®: Black Ops Cold War na konsolę Xbox One w sklepie Microsoft Store i pobierz wersję Xbox Series X|S bez dodatkowych kosztów. Pakiet międzypokoleniowy zawiera: – Pakiet międzypokoleniowy Call of Duty®: Black Ops Zimna wojna – Zawiera wersje na Xbox One i Xbox Series X|S – Pakiet broni Confrontation – Legendarna skórka Captain Price Operator* Kultowa seria Black Ops powraca z Call of Duty®: Black Ops Cold War – bezpośrednią kontynuacją oryginalnego i ulubionego przez fanów Call of Duty®: Black Ops. Black Ops Cold War wrzuci fanów w głąb niestabilnej bitwy geopolitycznej zimnej wojny na początku lat 80-tych. Nic nie jest takie, jak się wydaje w porywającej kampanii dla jednego gracza, w której gracze staną twarzą w twarz z postaciami historycznymi i twardą prawdą, walcząc na całym świecie w kultowych miejscach, takich jak Berlin Wschodni, Wietnam, Turcja, sowiecka siedziba KGB i więcej. Jako elitarni agenci będziesz podążał tropem mrocznej postaci o imieniu Perseus, która ma misję destabilizacji globalnej równowagi sił i zmiany biegu historii. Zejdź do ciemnego centrum tego globalnego spisku wraz z kultowymi postaciami Woods, Mason i Hudson oraz nową obsadą Operatives, próbujących powstrzymać fabułę, która trwa od dziesięcioleci. Poza kampanią gracze wprowadzą arsenał broni i sprzętu z czasów zimnej wojny do nowej generacji rozgrywek wieloosobowych i zombie. Witamy na krawędzi. Witamy w Call of Duty®: Black Ops – Zimna wojna. *Wszyscy obecni właściciele i przyszli nabywcy Black Ops Cold War otrzymają Legendarnego Captain Price Operator. Kup Black Ops Cold War i zaloguj się, aby otrzymać darmową legendarną skórkę operatora w grze. Do użytku zarówno w Black Ops Cold War, jak i Warzone™. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.callofduty.com. © 2020-2021 Activision Publishing, Inc. ACTIVISION, CALL OF DUTY, CALL OF DUTY BLACK OPS, CALL OF DUTY WARZONE i WARZONE są znakami towarowymi Activision Publishing, Inc. Wszystkie inne znaki towarowe i nazwy handlowe są własnością ich odpowiednich właścicieli.

Call of Duty®: Vanguard - Edycja Ultimate

Xbox Live

Call of Duty®: Vanguard – Edycja Ultimate

Activision Publishing Inc.


119

99,99 USD

Call of Duty®: Vanguard Ultimate Edition zawiera wersje gry na Xbox One i Xbox Series X|S. Zamów w przedsprzedaży i otrzymaj: – Schemat broni Night Raid Mastercraft – do natychmiastowego użycia w Call of Duty®: Black Ops Cold War i Warzone™* – Operator Arthur Kingsley – do natychmiastowego użycia w Call of Duty®: Black Ops Cold War i Warzone ™* – Możliwość wstępnego wczytania gry przed uruchomieniem The Ultimate Edition – załadowanej dodatkową zawartością dla największego fana. Zawiera: – Pakiet Call of Duty®: Vanguard Cross Gen – Zawiera wersje gry na Xbox One i Xbox Series X|S – Pakiet Task Force One – 3 skórki Operatora – 3 schematy broni z rundami śledzącymi – Pakiet karnetu bojowego (1 sezonowa karnet bojowy + 20 przeskoków poziomów)** – 10 godzin 2 PD (5 godzin 2 PD i 5 godzin 2 PD broni) – Ekskluzywnie w wersji cyfrowej – Pakiet uzbrojenia Linii frontu Powstanie na każdym froncie: walka powietrzna nad Pacyfikiem, zrzut nad Francją, obrona Stalingradu z precyzją snajpera i przebijaj się przez nacierające siły w Afryce Północnej. Seria Call of Duty® powraca z Call of Duty®: Vanguard, opracowanym przez Sledgehammer Games, w którym gracze będą zanurzeni w brutalnych walkach II wojny światowej na bezprecedensową skalę globalną. Call of Duty®: Vanguard zawiera niezwykle wciągającą kampanię dla jednego gracza, ogromną ofertę trybu wieloosobowego w dniu premiery, obejmującą 20 map, w tym 16 stworzonych do podstawowej rozgrywki wieloosobowej oraz ekscytujące nowe doświadczenie Zombies opracowane przez Treyarch. Call of Duty®: Vanguard wprowadzi również nową i niezrównaną integrację Call of Duty®: Warzone™ po premierze, a także będzie zawierała postępy i rozgrywkę międzypokoleniową, a także ogromny kalendarz bezpłatnych treści popremierowych, które dodają w nowych mapach dla wielu graczy, trybach, wydarzeniach sezonowych, uroczystościach społeczności i nie tylko. *Zawartość i dostępność oferty mogą się różnić w zależności od regionu i mogą ulec zmianie. Call of Duty®: Black Ops Cold War/Call of Duty®: Warzone™ na Xbox One lub Xbox Series X|S wymagane do skorzystania z oferty, sprzedawane/pobierane osobno. Należy wykorzystać do 5 listopada 2022 roku. **Przepustka bojowa i pomijanie poziomów będą dostępne w Call of Duty®: Vanguard po udostępnieniu przepustki bojowej sezonu 1. Wykorzystanie przepustki bojowej dotyczy tylko jednego sezonu przepustki bojowej Vanguard. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.callofduty.com. © 2020-2021 Activision Publishing, Inc. ACTIVISION, CALL OF DUTY, CALL OF DUTY VANGUARD, CALL OF DUTY BLACK OPS, CALL OF DUTY WARZONE i WARZONE są znakami towarowymi Activision Publishing, Inc. Wszystkie inne znaki towarowe i nazwy handlowe są własnością ich odpowiednich właścicieli. Ten produkt zawiera technologię oprogramowania licencjonowaną przez Id Software („Id Technology”). Technologia Id © 1999-2021 Id Software, Inc.

Source : https://news.xbox.com/en-us/2021/10/07/call-of-duty-black-ops-cold-war-and-call-of-duty-warzone-season-six-now-live/