Call Of Duty: 10 rzeczy, które muszą wiedzieć początkujący Warzone


Call of Duty: Warzone, najnowsza iteracja serii Call of Duty, jest jedną z najczęściej pobieranych gier nie tylko w historii serii, ale także w całej branży gier. To zabawna i ekscytująca strzelanka pierwszoosobowa typu battle royale, w którą każdy może z łatwością grać na wielu urządzeniach. Ale chociaż gracz może łatwo pobrać, rozgrywka jest trudnym orzechem do zgryzienia dla początkujących. Jeśli jesteś początkującym graczem, to musiałeś być już zaznajomiony z byciem znokautowanym w pierwszej minucie rundy.

Oto 10 rzeczy, które każdy początkujący musi wiedzieć, w tym wiele kodów warzone COD.

  1. Ćwicz rozgrywkę w trybie plądrowania

Zapoznanie się z podstawami jest jedną z podstawowych rzeczy, które każdy powinien zrobić, aby osiągnąć sukces w rozgrywce Call of Duty: Warzone. Jeśli nie masz szczęścia w prawdziwej rozgrywce, Plunder Mode oferuje zmianę tempa i możliwość powrotu do podstaw bez dodatkowej presji dobrego występu w regularnym meczu. Dodatkową zaletą trybu Call of Duty: Warzone Plunder jest to, że możesz spróbować zebrać więcej gotówki, co z pewnością się przyda.

  1. Korzystaj z masek gazowych.

Call of Duty: Warzone różni się od innych pierwszoosobowych strzelanek typu battle royale w tym gatunku, podkreślając sytuację w świecie rzeczywistym. Jednym z takich scenariuszy jest liberalna obecność szkodliwych gazów na mapach Call of Duty: Warzone. Dlatego ważne jest, abyś korzystał z masek przeciwgazowych, aby przetrwać w Call of Duty: Warzone.

  1. Gułag może być ukrytą okazją.

Jeśli zginiesz w wielu pierwszych strzelankach, to koniec, nie żyjesz, ale tak nie jest w przypadku Call of Duty: Warzone. Tutaj możesz skorzystać z okazji, jaką daje Gułag, aby ponownie zjednoczyć się z kolegami z drużyny, nie tracąc zbyt wiele w swoim ekwipunku.

  1. Zamontuj broń, jeśli możesz

Jeśli grałeś w Call of Duty: Warzone lub w którąkolwiek z popularnych strzelanek pierwszoosobowych typu battle royale, musisz znać odrzut. W każdej broni jest odrzut, który może zakłócić celność, jeśli atakujesz wroga. Jednak w Call of Duty: Warzone możesz zamontować swoją broń na podwyższonej powierzchni, co bardzo by temu zaprzeczyło.

  1. Uzupełnij swoje umowy

Unikalną cechą Call of Duty: Warzone są kontrakty, na które może zdecydować każdy. Istnieje kilka różnych rodzajów kontraktów do wyboru i zdecydowanie zaleca się, aby wypełnić jak najwięcej, aby uzyskać szybką gotówkę, a także inne nagrody.

  1. Cierpliwość to cnota w Call of Duty: Warzone.

Nawet jeśli jesteś agresywnym graczem, byłoby mądrze, gdybyś spróbował okiełznać swoje nastawienie, aby wygrać więcej meczów w Call of Duty: Warzone. Łatwo jest szybko zostać zastrzelonym lub spryskanym, dlatego cierpliwość jest kluczowym elementem zwycięstwa w Call of Duty: Warzone.

Jeśli jesteś pod ostrzałem, lepiej schować się i spróbować dowiedzieć się, skąd padają strzały. Oceniając sytuację, możesz wielokrotnie zwiększyć swoje szanse na przeżycie.

  1. Udostępniaj zasoby swoim kolegom z zespołu

Trzeba pamiętać, że nie są jedynymi graczami w Call of Duty: Warzone; są częścią drużyny. Jeśli chcesz dobrze radzić sobie w rozgrywce Call of Duty: Warzone, ważne jest, aby twoi koledzy z drużyny również mogli grać w tę grę najlepiej, jak potrafią. Dzieląc się zasobami z kolegami z drużyny, możesz mieć pewność, że każdy gracz w Twojej drużynie będzie mógł grać jak najlepiej.

  1. Pojazdy nie są odpowiedzią na każde rozwiązanie.

Choć może się wydawać, że jest to rozwiązanie każdego twojego problemu, nie zawsze jest mądrze wskoczyć do pojazdu w Call of Duty: Warzone, ponieważ nie tylko ograniczy to twój własny ruch, ale twoja pozycja stanie się widoczna dla wrogich walczących tak szybko, jak zbliżasz się do ich pozycji.

  1. Trzymaj się z kolegami z drużyny

Ten punkt nie może być wystarczająco określony – musisz trzymać się kolegów z drużyny, jeśli chcesz wygrać w Call of Duty: Warzone. Weteranom i doświadczonym graczom niezwykle łatwo jest wybrać gracza, który gra solo. Trzymając się z kolegami z drużyny, nie tylko szybciej zauważysz wroga, ale w razie potrzeby możesz również zapewnić osłonę ognia.

  1. Lokalizacja jest najważniejsza

Ważne jest, aby jak najszybciej nauczyć się mapy, aby zrozumieć jej zawiłości i najlepsze miejsce do lądowania. Bardzo ważne jest, aby wybrać lokację, w której nie roi się od wrogów i na początku może dostarczyć niezbędnych łupów.Source : https://4gbritain.org/call-of-duty-10-things-warzone-beginners-need-to-know/