Bronie „Awangardy” Warzone’a mają zmniejszony rozkwit


Oprogramowanie Raven zostało zaktualizowane Call Of Duty: Warzone aby zredukować rozkwit broni Awangardabroni palnej.

To był pracowity tydzień od Strefa wojny; ten ostatnia duża aktualizacja dodała nową mapę i ponad 40 broni od Call Of Duty: Straż przednia. Jednak wiele z tych broni pojawiło się wraz z rozkwitem broni. Rozkwit broni to sztucznie dodany sposób na zmniejszenie celności broni. Nawet jeśli celownik gracza jest idealnie umieszczony na przeciwniku, pociski będą losowo trafiać poza środek, co może mieć kluczowe znaczenie przy podejmowaniu decyzji o wyniku wymiany ognia.

Wielu graczy narzekało na system w Call Of Duty: Vaguardmultiplayer. Jednak Raven podejmuje kroki, aby usunąć efekt w Strefa wojny. Raven powiedział w ostatnich informacjach o aktualizacji: „W tej aktualizacji drastycznie zmniejszyliśmy ilość „Rozkwitu” we wszystkich podstawowych Broniach Straży Przedniej. W przyszłości całkowicie usuniemy Bloom z Broni Straży Przedniej. Ten proces zajmie trochę czasu, ponieważ będziemy musieli określić odpowiednie wady, aby zrównoważyć usunięcie Wykwitu, które będą się różnić w zależności od poszczególnych Broni i typu Załącznika, do którego są przypisane.

Testowane przez PCGamer, wydaje się, że łatka miała znaczący wpływ na rozkwit broni, który dotyczył przede wszystkim broni automatycznej, takiej jak pistolety maszynowe czy karabiny szturmowe.

Strefa wojny niedawno otrzymał nową mapę. Aktualizacja zawierała także tajne kontrakty. Można je znaleźć na mapie i zapewniają graczom dodatkową możliwość zarabiania pieniędzy. Jednak mogą być bardzo ryzykowne, nagradzane i niebezpieczne dla tych, którzy nie są na to przygotowani. Są też nowe samoloty myśliwskie. Można je wykorzystać do zdominowania nieba i zapewnienia wsparcia ogniowego z powietrza. Gracze na ziemi mogą skontrować pojazdy za pomocą działa przeciwlotniczego, które można zamontować na ziemi lub przymocować do kilku pojazdów.

W innych wiadomościach, Call Of Juarez: Rewolwerowiec jest bezpłatna na Steam w ramach wyprzedaży wydawców Techland.

Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=E891B1C4841044BB81ECCC8B75DCF68E&url=https%3A%2F%2Fwww.nme.com%2Fnews%2Fgaming-news%2Fcall-of-duty-warzone-vanguard-weapons-get-reduced-bloom-3116632&c=7206027453398986790&mkt=fr-fr