Bliskie ujawnienie kolejnego Call of Duty: Wydarzenie Cerberusa ujawnione podczas 3. sezonu Warzone

Następna gra Call of Duty może zostać ujawniona w tym miesiącu podczas wydarzenia w grze w Warzone. Dane odkryte przez dataminerów po wydaniu w środę aktualizacji Modern Warfare 3 i Warzone Season 3 Reloaded potencjalnie sugerują plany wkrótce ogłoszenia kolejnej części serii, przed dedykowaną prezentacją spodziewaną w przyszłym miesiącu.

Rewelacja w grze i nieuchronna prezentacja

Microsoft ogłosił we wtorek, że 9 czerwca planuje zorganizować prezentację gier Xbox, po której nastąpi kolejna cyfrowa prezentacja tajemniczej gry. Według The Verge ta gra będzie nowym Call of Duty, a wydawca Activision będzie dążył do wydania tytułu pod koniec października.

Firma Microsoft opublikowała zwiastun przedstawiający tajemniczą grę przedstawiającą coś, co wygląda jak Cerberus, mityczny trójgłowy pies. Cerberus to podobno kryptonim tegorocznego Call of Duty, który pojawił się także kilka razy w serii Black Ops.

Dataminery i nadchodzące niespodzianki

Przeglądając pliki z aktualizacji Warzone z tego tygodnia, eksploratorzy danych najwyraźniej odkryli kilka odniesień do ujawnienia Cerberusa w sezonie 3, który ma trwać do końca maja. Gracze, którzy zamówią w przedsprzedaży kolejne Call of Duty, będą mogli także odblokować postać Franka Woodsa w Warzone, tak jak miało to miejsce w przypadku Black Ops: Cold War w 2020 roku.

Dataminerzy odkryli także kody sugerujące, że Activision może planować crossovery Modern Warfare 3 i Warzone z Falloutem, Gundamem i The Crow w sezonie 4. Tegoroczne Call of Duty jest uważane za nową grę Black Ops, której akcja rozgrywa się na początku lat 90. XX wieku wojny w Zatoce Perskiej, której rozwojem kierował Treyarch.

Źródło: www.videogameschronicle.com