Błąd Warzone 2 pozwala graczom znikać w ścianach


Nowo odkryty błąd w grze wieloosobowej Call of Duty Warzone i Modern Warfare 2 pozwala graczom znikać w ścianach, co daje im nieuczciwą przewagę.


Błędy i usterki nie są niczym nowym Call of Duty: Warzone 2 a ta najnowsza pozwala graczom zasadniczo znikać w ścianach w określonych lokalizacjach, dając im dużą niesprawiedliwą przewagę. To wielki tydzień dla Call of Duty: Warzone 2 i rdzeń Nowoczesna wojna 2 doświadczenie, ponieważ sezon 2 oficjalnie rozpocznie się za kilka dni z niewielkim opóźnieniem. Activision niedawno udostępniło plan zawartości sezonu 2, zawierający nowe tryby gry, broń, operatorów, a także mapę Ashika Island Warzone.

GRACZOWY WIDEO DNIA

Chociaż ujawnienie sezonu 2 nie zrobiło na wszystkich wrażenia, niektórzy byli zaniepokojeni rosnącą liczbą problemów znalezionych w grze, w tym różnymi błędami i usterkami. Niektóre okazały się dość małe i miały bardziej kosmetyczny charakter, chociaż wykryto kilka problemów z psuciem gry, w tym niedawno Strefa wojny błąd związany z dronem zwiadowczym, który pingował wrogich graczy i pozostawał aktywny przez resztę rundy zamiast przez kilka sekund. Jednak to ostatnie odkrycie daje graczom inny sposób na zrujnowanie meczów.

POWIĄZANE: Bizarre Warzone 2 Glitch obejmuje świat gry w tęczowych światłach

Gracze odkryli nową usterkę ściany i niestety ten błąd może mieć miejsce wewnątrz Wezwanie do służby: Strefa wojny 2 I Nowoczesna wojna 2 wieloosobowy. The Strefa wojny odkrycie zostało podkreślone przez Traydavis20 na TikToku, który dowiedział się o nim od innego gracza podczas meczu. W mieście Al Mazrah znajduje się specjalny budynek, za pomocą którego gracze mogą przeskoczyć przez ścianę i całkowicie zniknąć pod mapą. Wraz z nadejściem gazu gracze będą musieli znaleźć drabinę i się z niej wydostać, więc błąd nie będzie mógł być używany przez cały mecz.

Jeśli chodzi o grę wieloosobową w Modern Warfare 2, odkrycie pochodzi od TikTokera o imieniu Varics podczas gry na mapie Embassy. Używając techniki nurkowania z delfinem w określonym pokoju, gracze mogą w zasadzie wyłamać ścianę i wyjść poza mapę. Na nieszczęście dla innych graczy daje to osobie świetny punkt obserwacyjny do eliminowania innych graczy, jednocześnie czyniąc ich niewidzialnymi dla wszystkich innych.

Na razie nie wiadomo, czy problemy te zostaną rozwiązane w nadchodzącym wydaniu sezonu 2. Bardziej niepokojące jest to, że nie jest to pierwszy przypadek, gdy gracze przekraczają granice w celu uzyskania nieuczciwej przewagi, ponieważ problemy te były powszechne w Strefa wojny i kilka ostatnich głównych linii Call of Duty wydania gier.

Call of Duty: Warzone 2 jest obecnie dostępna na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S.

WIĘCEJ: Call of Duty: Warzone 2 – Porównanie wyspy Ashika z wyspą RebirthŹródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63e9c404a4714b8c970c64818b4cf505&url=https%3A%2F%2Fgamerant.com%2Fcall-of-duty-warzone-2-bug-players-vanish-walls-modern-warfare-2%2F&c=13694061914747800654&mkt=fr-fr