Błąd Warzone 2 pozwala graczom jeździć pod wodą bez utonięcia


Gracz odkrywa niezwykłą usterkę w darmowej grze Infinity Ward Call of Duty: Warzone 2, która pozwala graczom jeździć pod wodą bez utonięcia.


Niezwykły błąd odkryty przez a Call of Duty: Warzone 2 fan pozwala graczom prowadzić ciężarówkę pod wodą bez utonięcia. Obecność licznych usterek w popularnym tytule sprawiła, że ​​wielu graczy ma nadzieję, że wraz z wydaniem gry zostanie dołączona masa poprawek błędów. Call of Duty: Warzone 2 Sezon 2 jeszcze w tym roku.


Kontynuacja 2020 roku Call of Duty: WarzoneNowa Call of Duty: Warzone 2 oznacza ostatni wysiłek Infinity Ward, aby wykroić sobie miejsce na zatłoczonym rynku Battle Royale. Chociaż tytuł free-to-play został doceniony przez wielu graczy za nowe dodatki, w tym m.in Ucieczka z Tarkowa-inspirowany tryb DMZ i Strefa wojny 2funkcja czatu zbliżeniowego, liczne błędy i niektóre niepopularne decyzje dotyczące rozgrywki wprawiły niektórych graczy w irytację. Infinity Ward i Raven Software pracowały nad rozwiązaniem wielu najbardziej rażących problemów z grą od czasu premiery, wydając wiele łatek i aktualizacji, ale ciągłe problemy techniczne i zbalansowanie nadal frustrują wielu Strefa wojny 2 gracze.

GRACZOWY WIDEO DNIA

POWIĄZANE: Niektórzy gracze Call of Duty: Warzone 2 uważają, że gra może zrobić więcej dzięki misjom DMZ

W filmie udostępnionym na subreddicie r/CODWarzone użytkownik The-Weasel pokazuje usterkę w Call of Duty: Warzone 2 który pozwala graczom prowadzić jedną z ciężarówek gry pod wodą w określonym miejscu na mapie. Krótki film pokazuje, jak The-Weasel jedzie swobodnie wzdłuż wybrzeża w strzelance online, po czym kieruje swoją ciężarówkę w stronę wody i wjeżdża do drinka. Zamiast odnieść obrażenia zgodnie z oczekiwaniami, mogą kontynuować jazdę ciężarówką pod wodą, przepychając się po dnie morskim podczas eksploracji mrocznych głębin Al Mazrah.

Reakcje na niezwykłe wideo z usterką wahały się od rozbawienia z wodnej przygody do irytacji z powodu obecności kolejnego błędu w popularnej strzelance. Podsumowując odczucia wielu graczy zirytowanych trwającymi problemami technicznymi w grze Strefa wojny 2jeden komentarz żartował, że przez pierwsze kilka miesięcy Call of Duty wydanie składa się z „testów beta graczy dla deweloperów”. Inni komentatorzy zauważyli, że ten sam exploit może zostać wykorzystany na innych obszarach mapy, takich jak kanał biegnący przez mapę Al Mazrah. W kilku odpowiedziach wskazano, że film również pokazuje Strefa wojny 2usterka czatu zbliżeniowego w akcji, z wieloma nakładającymi się nazwami graczy widocznymi po lewej stronie ekranu.

Pomimo jednego z najbardziej solidnych strzelanin w gatunku i bazy zapalonych graczy, Call of Duty: Warzone 2 nadal boryka się z frustrującymi problemami technicznymi prawie dwa miesiące po premierze. Chociaż ten niezwykły błąd może nie być tak przełomowy, jak inne Strefa wojny 2 usterek, dla niektórych graczy będzie to kolejny dowód na to, że gra została wydana w pośpiechu.

Call of Duty: Warzone 2 jest już dostępny na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X/S.

WIĘCEJ: Czego można się spodziewać po franczyzie Call of Duty w 2023 rokuŹródło : https://gamerant.com/call-of-duty-warzone-2-underwater-driving-bug-video-clip/