Błąd Warzone 2 powoduje, że powaleni gracze natychmiast umierają


Gracze Call of Duty: Warzone 2 odkrywają paskudny nowy błąd, który pozornie anuluje animację stanu powalenia i natychmiast ich zabija.


Nowo uruchomiony Call of Duty: Warzone 2 spotkało się z dużym zainteresowaniem ze strony graczy, ale nowy błąd zagroził, że część z nich zostanie wykolejona. Z doświadczeniem tak dużym jak Strefa wojny, spodziewane są nowe błędy i usterki, zwłaszcza jeśli spojrzymy wstecz na oryginalne wrażenia. W ciągu dwóch lat, kiedy była dostępna, gracze spotykali się z różnymi zachowaniami, od drobnych problemów wizualnych z oślepiającym blaskiem słońca, po większe i bardziej natychmiastowe problemy z psuciem gry, takie jak błąd uniemożliwiający Strefa wojny graczy od strzelania z broni.

GRACZOWY WIDEO DNIA

Dodaj jeszcze fakt, że Strefa wojny 2 wypróbowuje wiele nowych rzeczy, w tym Gułag 2 na 2, w którym drużyny mogą zdecydować się zmierzyć się ze sobą lub zaryzykować wszystko, łącząc siły z wrogiem NPC, aby wszyscy zostali uwolnieni. Przy tak wielu nowych mechanizmach i funkcjach działających w trybie gry, w którym walczy 100 osób, prawdopodobieństwo, że coś się zepsuje lub nie będzie zachowywać się zgodnie z oczekiwaniami, jest wyższe niż normalnie. Ten ostatni błąd z pewnością zwrócił uwagę graczy, ponieważ bezpośrednio ingeruje w bardzo ważną część gry.

POWIĄZANE: Call of Duty: Warzone 2 jest już dostępne

Jak zauważyło wielu graczy, w tym konto ModernWarzone na Twitterze, gracze odkrywają, że doświadczenie pozornie całkowicie pomija animację stanu powalenia. Po otrzymaniu śmiertelnych obrażeń gracze w drużynie przechodzą w stan powalenia, w którym mogą zostać wskrzeszeni lub samodzielnie, jeśli mają taką zdolność. Zamiast spadać, gracze wchodzą Call of Duty: Warzone 2 są natychmiast zabijani, wysyłani do Gułagu lub pozostawieni w oczekiwaniu, aż kolega z drużyny wyda gotówkę, aby wezwać ich z powrotem na stacji kupna.

Na szczęście ten problem jest znany deweloperowi Raven Software. Fani zauważyli, że Call of Duty Tablica Trello została niedawno zaktualizowana, aby zawierała zadanie robocze dla tego konkretnego błędu, nad którym Raven Software jest obecnie w fazie badania. Niestety, nie ma nic w zakresie potencjalnego harmonogramu wydania poprawki, więc na razie gracze będą musieli nadal radzić sobie z tym niefortunnym błędem.

Na szczęście nie wszystkie wiadomości są tragiczne związane z przybyciem Strefa wojny 2. W rzeczywistości wielu graczom wydaje się podobać odświeżona zawartość i nowa mapa Al Mazrah, a niektórzy nawet chwalą nowy suwak pola widzenia. Z 80 jako ustawieniem domyślnym, gracze mogą przejść do Strefa wojny opcje i podnieś FOV aż do 120 z przykładowym obrazem, aby pokazać, jak wygląda ekran.

Call of Duty: Warzone 2 jest dostępna na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X/S.

WIĘCEJ: Call of Duty Warzone 2: Wszystko już w sezonie 1

źródło: TrelloŹródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=637692e878fe45f8bbe9b3c805cd213b&url=https%3A%2F%2Fgamerant.com%2Fcall-of-duty-warzone-bug-downed-players-instantly-die%2F&c=8267634906597550132&mkt=fr-fr