Błąd programisty snajpera Warzone 2 powoduje wyrzucanie graczy po pociągnięciu za spust


To żadna tajemnica Call of Duty: Warzone 2 jest utrudniony przez różne problemy ze stabilnością. Chociaż deweloper Raven Software podjął próby poprawy sytuacji, wydaje się, że to nie wystarczy. Teraz najnowszy błąd deweloperów na polu bitwy dotyczy powodowania przez karabiny snajperskie Strefa wojny 2 rozbić się, gdy tylko pociągniesz za spust.

Strzelanie to satysfakcjonujący sposób na pokonanie przeciwników Strefa wojny 2 i realną broń do wybierania graczy z dużej odległości. Istnieje szereg opcji do wyboru, w zależności od typu strzelca, którym jesteś. SP-X 80 jest silny i zwinny, podczas gdy Signal 50 nie ma wiele pod względem mobilności, ale ma potężną szybkostrzelność. Pomimo tego, że snajperzy zostali osłabieni wraz z rozpoczęciem sezonu 02, niektórzy mają potencjał do strzelania do wrogów dwoma strzałami.

Znajdź drogę do potencjalnego błędu dev

Sprawa została nagłośniona na Strefa wojny Call of Duty Reddit, gdzie gracz opublikował klip pokazujący dwa różne przypadki wystąpienia błędu. Jak widać, gracz ustawia się do strzału z karabinu snajperskiego i gdy tylko wystrzeli, zostaje wyrzucony z gry i trafia z błędem dev. Z pozoru nie jest to jednorazowy błąd, ponieważ zdarza się to graczowi dwukrotnie. Ponadto inni zgłaszają, że napotkali ten sam problem w obu przypadkach Strefa wojny 2 i tryb DMZ na wszystkich platformach.

W chwili pisania tego tekstu programiści nie odpowiedzieli na Strefa wojny 2 błąd snajpera przekazujący fanom błąd programisty. Dobrym pomysłem może być unikanie karabinów snajperskich w Al Mazrah i na wyspie Ashika, dopóki nie pojawi się poprawka. Nie chcesz ryzykować, że zostaniesz wyrzucony z meczu, zwłaszcza jeśli dotrzesz do gry końcowej i jesteś bliski zwycięstwa. Na razie miej oko na urzędnika Strefa wojny 2 Tablica Trello, aby sprawdzić, czy Raven Software wskazuje, że bada błąd.

Wiem, że twórcy nienawidzą snajperów, ale to trochę przesada w stosunku do CODWarzoneŹródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=640a25e6853a4454a2ed46583ffb3e2d&url=https%3A%2F%2Fwww.pcinvasion.com%2Fwarzone-2-sniper-dev-error-kicking-players%2F&c=4249480587748321853&mkt=fr-fr