Błąd „Call of Duty: Warzone 2”: Shadowban dla graczy, którzy uzyskują 10 zabójstw — czy ci się to przydarzyło?


Gracze mają teraz problem podczas grania w „Call of Duty: Warzone 2”, zwłaszcza gdy grają naprawdę dobrze w meczach, a ten nowy błąd został naprawiony przez graczy i raporty. Gracze dostają shadowbany z samej gry za naprawdę dobrą grę, zwłaszcza gdy osiągną próg 10 zabójstw.

Są gracze, którzy twierdzą, że nie używają żadnych mechanizmów ani systemów oszukiwania, aby wyprzedzić innych graczy, ale podejrzewa się, że to robią.

Błędy „Call of Duty: Warzone 2”: Shadowban dla dobrych graczy

(Zdjęcie: Activision Blizzard przez Steam)

Znane osobistości i znawcy gry „Call of Duty: Warzone 2.0” zgłaszają teraz w mediach społecznościowych swoje obawy dotyczące błędu w grze. Ten błąd powoduje Shadowban dla dobrych graczy, zwłaszcza gdy osiągną dziesięć zabójstw w meczu.

Według CharlieIntelgracze, którzy zdobędą dziesięć zabójstw, natychmiast napotykają problemy z rozłączeniem w bieżącym meczu, a nad ich profilami pojawia się shadowban.

Gracze, którzy zostali zbanowani za swoje wyniki, są następnie umieszczani w określonej puli z innymi graczami i są badani przez grę pod kątem używania oprogramowania do oszukiwania w celu poprawy ich wydajności.

Jake’a Lucky’ego oraz FlexZ również potwierdzają te twierdzenia dotyczące niesprawiedliwego traktowania uczciwych graczy.

Przeczytaj także: Tryb rankingowy „Call of Duty: Modern Warfare 2” prawdopodobnie w przygotowaniu, sugeruje wyciek


Co się dzieje w „Warzone 2”?

Raporty twierdzą, że po kilku dniach gracze, którzy nie używali żadnych systemów oszukiwania, mogą dołączyć do lobby matchmakingu i ponownie grać w meczach PvP.

Do tej pory wciąż nie wiadomo, co dzieje się w „Warzone 2.0”, zwłaszcza w przypadku dziwacznych wydarzeń przeciwko graczom, którzy dobrze sobie radzą.

Problem może leżeć w oprogramowaniu firmy do przeciwdziałania oszustwom, ale może to być również błąd obecny na platformie, który automatycznie blokuje graczy, którzy osiągną dziesięć zabójstw. Mimo to jest to ogromna niedogodność dla tych, którzy są uczciwi i biegli w strzelankach FPS.

„Call of Duty” i jego problemy

„Call of Duty: Warzone 2” jest wydawane od kilku miesięcy przez deweloperów Infinity Ward, Raven Software i Treyarch Games, a jego wydawcą jest osławiona firma Activision-Blizzard. Gra spotkała się z mieszanymi reakcjami znanych osobistości i twórców treści, a niektórzy twierdzili, że nie spełnia ich standardów.

Jedna z najbardziej znanych skarg pochodziła od słynnej osobowości YouTube, Dr.DisRespect, który twierdził, że tryb DMZ jest „sztuczny” i „już martwy”.

Gracze mieli również do czynienia z powolnym pobieraniem za pośrednictwem Battle.net w związku z doświadczeniem w „Strefie wojny 2.0”, zwłaszcza w pierwszych datach premiery.

Problemy z uruchomieniem i początkowe recenzje nękały „Call of Duty: Warzone 2.0” i jest to coś, co gracze już oczekują, że tym razem zostanie to zmienione lub ulepszone. Jednak gdy jeden problem zostanie rozwiązany, inny dołącza do mieszanki, z niedawnymi skargami dotyczącymi nielegalnego cienia dla graczy, którzy dobrze grają w każdym meczu, czymś, czym Activision musi się natychmiast zająć.

Powiązany artykuł: Fiasko umowy Microsoft Activision-Blizzard z FTC: zaoferowano Sony 10-letni kontrakt na „Call of Duty”

Izajasz Ryszard

ⓒ 2022 TECHTIMES.com Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie powielaj bez pozwolenia.

Źródło : https://www.techtimes.com/articles/285920/20230106/call-duty-warzone-2-bug-shadowban-players-getting-10-kills%25E2%2580%2594did.htm