Błąd Bizarre Warzone umieszcza graczy w kosmosie zamiast Caldery


Gracz Call of Duty Warzone zgłosił naprawdę dziwaczny błąd, który upuszczał graczy w lobby w kosmos zamiast na mapę Caldera.

Warzone to jeden z najpopularniejszych tytułów typu battle royale na rynku gier. Jednak mnóstwo treści stało się wirusowe dzięki różnym usterkom i błędom strzelanki, z których wiele wpływa na sposób, w jaki gracze rozmieszczają się na mapie.

Pojawiła się nowa usterka odradzania, pokazująca graczom, że można odrodzić się w kosmos zamiast Caldery.

Aktywacja

Wykopaliska w czwartym sezonie Warzone Pacific.

Usterka Warzone wyrzuca graczy w kosmos

Post na subreddicie Warzone od użytkownika tom_606 stał się wirusowy, ponieważ był absurdalny.

Tom przygotowywał się do zejścia na Calderę w meczu Warzone, kiedy zamiast tego został wrzucony w przestrzeń kosmiczną, nie mogąc faktycznie rozegrać meczu.

Powiedział: „Więc samolot postanowił porzucić Calderę i wysadzić nas z mapy”.

Chociaż Tom nie nagrał meczu do opublikowania, powiedział, że całe lobby doświadczyło tej samej usterki, która umieściła ich w kosmosie.

Wyjaśnił dokładnie, co się stało: „Samolot wystartował na Calderze, ale w bardzo dziwnym miejscu, już w prawym górnym rogu. To nie pozwoliło nam w ogóle skakać i po prostu kontynuowało się POZA mapą, myślę, że na północ. Kiedy dotarliśmy do pewnego punktu, wyrzucił nas wszystkich do oceanu i zginęliśmy od gazu.

Jeden z użytkowników żartował w sekcji komentarzy „Nawet pilot samolotu nie chce lecieć do Caldery”.

Błąd był jednym z bardziej dziwnych i łamiących grę, jakie widzieliśmy w Warzone, i na krótko zmienił graczy Call of Duty w astronautów eksplorujących przestrzeń kosmiczną.Źródło : https://www.dexerto.com/call-of-duty/bizarre-warzone-bug-deploys-players-in-outer-space-instead-of-caldera-1922523/