Black Ops Cold War i Warzone Season Six prezentuje swoje ostatnie osiągnięcia – TREND GAMINGOWY


Przygotuj się na ostateczną rozgrywkę dzięki przepustce bojowej sezonu szóstego

Niezależnie od tego, czy walczysz z Perseuszem w Verdansk, czy zatrzymujesz Omegę na najnowszej mapie Zombie, masz zadanie do wykonania podczas kulminacyjnego szóstego sezonu Call of Duty: Black Ops Zimna wojna oraz Strefa wojny.

A jego przepustka bojowa zawiera odpowiednie narzędzia, których będziesz potrzebować do pracy.

Sezon szósty może stać się najbardziej ekscytującym sezonem w historii Zimna wojna w Black Ops oraz Strefa wojny, a planowane niespodzianki obejmują również karnet bojowy i sklep. Pierwszego dnia możesz spodziewać się następujących rzeczy:

  • Dwie bezpłatne funkcjonalne bronie i ponad 20 innych przedmiotów — w tym 300 punktów COD — odblokowywane po prostu grając w grę.
  • Natychmiastowe odblokowanie oryginalnego operatora Alexa Masona Tajne operacje bohatera, poprzez zakup przepustki bojowej.
  • Trzy legendarne skórki dla buldożera z pakietu karnetu bojowego (przepustka bojowa + 20 przeskoków poziomów).
  • Niezwykle rzadki zestaw reaktywnych skórek dla Masona, ponad tuzin schematów broni, 1000 punktów COD i wiele więcej do odblokowania dzięki pełnej przepustce bojowej.
  • Sklep zaopatrzony w zestawy, w tym jeden z mistrzowskim mistrzem zabijania zombie, a drugi z pierwszym unikalnym schematem nowej broni do walki wręcz.

Wszystko to, a także dodatkowe pakiety sklepowe, które zawierają nowego operatora, mistrzowskie rzemiosło, reaktywne skórki operatora i misje, to wszystko, co możemy ujawnić w tym wywiadzie.

Kolejne cztery tygodnie będą wypełnione kluczowymi informacjami na temat sezonu szóstego, zwłaszcza wokół The Haunting – odbywającego się między 19 października a 2 listopada – oraz przygotowań do Call of Duty®: Straż Przedniapremiera 5 listopada. Nie chcesz przegapić wszystkiego, co zaplanowano na ten sezon, zaczynając od bezprecedensowego darmowego dropu w przyszłym tygodniu.

Ale na razie oto, co musisz wiedzieć o przepustce bojowej i sklepie w dniu premiery szóstego sezonu:Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=2C857F12255146C4AE28C217F4E215FB&url=https%3A%2F%2Fgamingtrend.com%2Fnews%2Fgrab-that-final-battle-pass-call-of-duty-black-ops-cold-war-and-warzone-season-six-shows-off-its-last-earnables%2F&c=14733861076516680935&mkt=fr-fr