Black Ops 6: Planowana integracja z Warzone w 2024 roku

Nowy tytuł z serii Call of Duty. Czy Black Ops 6 będzie także zintegrowany z Warzone i zaoferuje większą aktualizację trybu Battle Royale?

Integracja Warzone z Black Ops 6

Chociaż Treyarch i Raven Software jeszcze niczego nie potwierdziły, Black Ops 6 prawie na pewno zostanie zintegrowany z Warzone pod koniec 2024 roku. Od premiery Warzone w 2020 roku każdy nowy tytuł Call of Duty był w ostatnich latach zintegrowany z grą Battle Royale po premierze, zwykle pod koniec listopada lub grudnia, kiedy rozpoczyna się sezon 1 nowego tytułu Call of Duty. Dodatkowo w Warzone dostępne są teraz nowe wyzwania z nagrodami związanymi z Black Ops 6, które obejmują pistolet Black Ops 6, Daemon 9 mm, co sugeruje, że reszta broni Black Ops pojawi się później. Ponadto Treyarch zapowiedział współpracę z Raven Software, głównym twórcą Warzone, przy nadchodzącym wydarzeniu Black Ops 6 Direct, co dodatkowo sugeruje, że nadchodzący tytuł Black Ops zostanie włączony do Warzone. Jednakże integracja Black Ops 6 z Warzone nie gwarantuje, że cała zawartość z MW2 i MW3 pozostanie dostępna.

Black Ops 6: Nowy początek dla Warzone?

Ciekawą możliwością dla Black Ops 6 jest to, że może to również oznaczać początek nowej ery dla Warzone. Tak jak Warzone przeszło na Warzone 2.0 wraz z integracją Modern Warfare 2, możliwe jest, że Black Ops 6 uruchomi najnowszą wersję Warzone. W takim przypadku Warzone mogłoby zacząć od zera jeszcze w tym roku, pozostawiając całą broń i skórki z MW2 i MW3 na rzecz nowej zawartości do Black Ops 6. Chociaż byłoby szkoda, gdyby zawartość nie została przeniesiona. integracji, może to być również powiew świeżego powietrza dla Warzone, a także pomóc w zapewnieniu równowagi w grze.

Zamiana całej obecnej broni Warzone na broń Black Ops wyeliminowałaby przestarzałą meta, zastępując ją nowym wyborem preferowanych konfiguracji. Dodatkowo pozwoliłoby to uniknąć corocznego problemu, że broń z nowego tytułu Call of Duty będzie zbyt potężna w Warzone.

Powrót Blackouta z Black Ops 6?

Choć powrót Blackouta jest możliwy, wydaje się on bardzo mało prawdopodobny. Zamiast tego spodziewamy się, że Warzone pozostanie grą typu Battle Royale w Call of Duty podczas cyklu Black Ops 6. Wprowadzony jako tryb gry w Black Ops 4, Blackout był pierwszą próbą Call of Duty w gatunku Battle Royale. Pomimo posiadania sporej bazy graczy, Blackout nie stał się globalną sensacją, taką jak Warzone około 18 miesięcy później.

Wraz z powrotem serii Black Ops w 2024 roku niektórzy fani mają nadzieję, że Blackout również powróci. Dzieje się tak dlatego, że wielu graczy wolało bardziej tradycyjne doświadczenie BR, jakie oferowało Blackout, w porównaniu do ciągłych zrzutów i ponownego rozmieszczania łupów w Warzone. Jednakże, jak wspomnieliśmy wcześniej, uważamy, że pełna integracja Black Ops 6 z Warzone jest bardziej prawdopodobna.

W ostateczności, jeśli Activision uzna, że ​​nowy początek oferty Battle Royale w Call of Duty będzie korzystniejszy niż pozostanie w Warzone, wydawca może zdecydować się na powrót do brandingu Blackout.

Bądź na bieżąco, aby poznać więcej szczegółów na temat Black Ops 6 i przyszłości Warzone podczas prezentacji Call of Duty Direct 9 czerwca!

Źródło: gamingintel.com