Biffle & Swifty celują w CDL i dynastię Warzone

Mistrzowie World Series of Warzone, Biffle, Shifty i Sage, przeważającą większością wygrali ostatnią rundę wydarzenia i ostatecznie zostali koronowani na mistrzów pierwszej sieci LAN Warzone.

Niekwestionowane zwycięstwo

Trio zostało uznane za słabsze przed Światowymi Finałami WSOW, po czym wysunięto wobec nich oskarżenia o oszukiwanie. Typerzy wątpili zatem w swoje możliwości w skali LAN, z dala od ich zwykłych instalacji. Zespół Biffle udowodnił jednak, że jest inaczej, rozbijając swoich przeciwników i kończąc z przewagą 75 punktów nad drugim miejscem (218 wobec 143). Ich jednoznaczna dominacja przez cały dzień olśniła 147 innych zawodników.

Ci młodzi gracze, będący teraz mistrzami świata w Warzone, pragną podbić świat Call of Duty, mając ambicje zostania pierwszą dominującą drużyną w Warzone lub udania się do Call of Duty League (CDL), aby zostać wielotytułowymi mistrzami.

Shifty i jego ambicje

Shifty miał burzliwą historię zostania mistrzem World Series of Warzone. Oskarżony o oszukiwanie, odmowę kontroli i umieszczony na czarnej liście przez zespoły i wydarzenia, Shifty powrócił z zemstą, koncentrując się na pokorze i wydajności, aby uciszyć wątpiących i wygrać wydarzenia LAN. I to właśnie klimat Call of Duty na żywo sprawia, że ​​jego celem jest liga Call of Duty.

Podczas panelu z GGRecon Shifty powiedział: „Wiem, że tym chłopakom się to nie podoba”, wskazując swoich kolegów z drużyny: „Warzone to wyzwanie i podoba mi się to, ale coś w CDL mnie przyciąga.
„Lubię ciężką pracę. Możliwość zaczynania od zera i postępu, szczególnie w sieci LAN, ta energia mnie stymuluje. Myślę, że wszyscy to widzieli, byłem podekscytowany przez cały dzień, a kiedy słyszysz wiwatujący tłum i czujesz, że ziemia się trzęsie, to mnie motywuje. To inne uczucie, którego nie można zaznać w domu. » »
Shifty i Biffle uczestniczyli ostatnio w meczach i wyzwaniach przeciwko zawodowym graczom CDL, pokazując, że mają niezbędny talent i umiejętności strzeleckie, chociaż nadal muszą doskonalić swoją grę zespołową.
Jednak choć ambicje Shifty’ego są wzniosłe, na razie trzyma się Warzone, wierząc, że integracja z CDL może nastąpić zbyt szybko i kto wie, jaka przyszłość przyniesie e-sport Warzone.

„Myślę, że będę musiał zostać w Warzone na dłużej. Muszę iść na całość z tymi chłopakami. Chcę, żeby ta dynastia doszła do skutku. Nie chcę skończyć jak nienawidzący siebie goście z OpTic. Nie chcę tego rozstania. Chcę pozostać na szczycie na zawsze. »

Ambicje Biffle’a

W przeciwieństwie do Shifty’ego, Biffle nie chce podbijać zarówno Warzone, jak i trybu wieloosobowego. Widzi więcej możliwości w dalszym tworzeniu treści i budowaniu dominującego zespołu Warzone na przyszłość.

Zapytany o to Biffle odpowiedział: „Myślę, że to bardziej on”, wskazując na Shifty’ego. „Rozmawiał o tym, powiedział, że po World Series może przejść do CDL. Mówię mu: „Nie, stary, daj spokój, jesteśmy teraz nową dynastią w Warzone”. »
„Zwłaszcza w przypadku innych turniejów, w których braliśmy udział, wygraliśmy prawie wszystkie z nich przed World Series. Teraz, kiedy wygraliśmy, jest jeszcze lepiej. »

Cudowne dziecko Call of Duty, mające zaledwie 20 lat, jest już uważane za jednego z najbardziej utalentowanych graczy wszechczasów, z potencjałem, aby stać się legendą franczyzy w nadchodzących latach po dominującym występie w roli kapitana zwycięskiej drużyny WSOW i innych znaczące sukcesy.

Jednak pomimo uczestnictwa w licznych wydarzeniach i treningach wraz z najlepszymi graczami League, Biffle wyklucza możliwość przejścia do trybu wieloosobowego, twierdząc, że jego pasja do tworzenia treści jest zbyt ważna, aby ją porzucić.

„Szczerze mówiąc, nie sądzę, że jestem w stanie to zrobić. Ci goście, oni ciężko pracują. Spędzają godziny, a ja uwielbiam transmisje na żywo, rozmowy z moim kotem i wszystko, co wiąże się z tworzeniem treści. To świetna zabawa. Nie jest to specjalnie stresujące – poza tym turniejem, ale hej, wygraliśmy go, przywieźliśmy do domu. »

Trio powinno nadal trzymać się razem, aby kontynuować dominację w Warzone w nadchodzących miesiącach, ale w obliczu nadchodzących zmian w składzie CDL Shifty może skorzystać z okazji i dołączyć do jednej z drużyn niższego poziomu, która jeszcze nie zdecydowała, na którego początkującego postawić …

Źródło: www.ggrecon.com