Aydan ujawnia „śmieszne” wyposażenie Warzone MG 82


MG 82 wspinał się w rankingach meta w sezonie 5, a Warzone pro Aydan ma dla ciebie idealne wyposażenie.

Podczas gdy meta Warzone nadal jest zdominowana przez karabiny szturmowe i pistolety maszynowe, zdarzały się sytuacje, w których pojawiali się masywniejsi kuzyni gry.

Najnowszym LKM-em, który wciąż trafia na pierwsze strony gazet, jest MG 82. Choć może nie jest tak popularny jak Stoner 63, ta potężna broń jest w stanie zadać naprawdę niszczycielskie obrażenia.

W rzeczywistości DPS MG 82 bliski średniego zasięgu jest przez dach. Połącz to z dużą szybkostrzelnością i ogromnym standardowym magazynkiem, a otrzymasz broń, która może zniszczyć całe oddziały. Aydan niedawno pokazał, jak zabójczy może być MG 82, gdy jest wyposażony w najlepsze dodatki.

Wyposażenie MG 82 Warzone Aydana

Aydan / Activision

MG 82 to najnowszy LKM, który włamał się do mety Warzone.

  • Pysk: Tłumik agencji
  • Beczka: 16,4” grupa zadaniowa
  • Optyczny: Ramiona osiowe 3x
  • Pod beczką: Uchwyt agenta polowego
  • Tylny uchwyt: Wąż Wrap

Wyposażenie MG 82 Aydana skupia się na maksymalizacji celności, obrażeń, zasięgu i kontroli LKM-u. To sprawia, że ​​jest to bardzo wszechstronny wybór dla tych, którzy chcą pozostać skuteczni w strzelaninach na średnim dystansie.

Podobnie jak większość broni Black Ops z czasów zimnej wojny, Aydan wykorzystał Tłumik agencji oraz 16,4” grupa zadaniowa. Oba te dodatki zwiększają efektywny zasięg obrażeń, prędkość pocisku, kontrolę odrzutu i tłumią strzały MG 82.

Zminimalizowanie pionowego i poziomego kopnięcia MG 82 jest niezwykle ważne, zwłaszcza jeśli chcesz zachować celność podczas potyczek na duże odległości. Na szczęście Uchwyt agenta polowego chwyt wykonuje tutaj większość pracy nóg.

Znacznik czasu 2:02

Chociaż ten dodatek zmniejsza prędkość strzelania/celowania, eliminuje wszelkie silne kopniaki podczas długotrwałego strzelania. Dzięki zmniejszeniu odrzutu Aydan przymocował Ramiona osiowe 3x optyczny.

Trzykrotne powiększenie tego celownika umożliwia ostrzenie celów średniego zasięgu, zapewniając precyzję niezbędną do wyprowadzania śmiertelnych strzałów w głowę i ciało. Chociaż Axial Arms 3x może być używany w starciach na bliskim dystansie, często najlepiej jest zmienić swój drugi.

Jeśli zostaniesz złapany w walce w zwarciu, wtedy Wąż Wrap przyspieszy prędkość ADS MG 82. Nie tylko da ci to szansę na walkę poza scenariuszami na średnim dystansie, ale także pozwoli ci strzelać do celów z dystansu.

Ten ładunek jest tak zabójczy, że Aydan wierzy, że zostanie osłabiony w przyszłej aktualizacji, więc upewnij się, że spróbujesz, zanim Kruk wyceluje.Source : https://www.dexerto.com/call-of-duty/aydan-reveals-ridiculous-warzone-mg-82-loadout-1663553/