Attack on Titan w grach wideo Call of Duty Vanguard i Warzone


Wiele treści inspirowanych popularną mangą i anime Attack on Titan pojawi się 20 stycznia w grach wideo Call of Duty: Warzone i Call of Duty: Vanguard.

Zawartość, która będzie zawarta w pakiecie o nazwie The Tracer Pack: Attack on Titan: Levi Edition Bundle, zawiera nową skórkę Operatora, trzy nowe schematy broni, jedną ozdobę i naklejkę, emblemat i film kończący, wyróżnienie MVP i zaznacz wprowadzenie.

Pakiet Tracer: atak na tytana — pakiet edycji Levi

„Chociaż każdy operator może władać tą bronią, sierż. Daniel z Piekielnych Ogarów będzie w pełni przygotowany do walki dzięki skórce operatora „Survey Corps” zawartej w tym zestawie”, czytamy na blogu na oficjalnej stronie Call of Duty. „Model w stylu wyposażenia Korpusu Zwiadowczego noszonego przez kapitana Levi Ackermana, ten nowy strój jest idealny do poprowadzenia twojej drużyny do zwycięstwa w Calderze lub gdzie indziej, podobnie jak niesamowicie utalentowany, ale skromny badass Levi.

„Superfani rozpoznają również inne elementy tego zestawu i to, do czego się odnoszą: kluczowy ozdobnik broni „Secret Keeper”, który otwiera tajemnice świata, emblemat „Wings of Freedom” noszony z dumą przez członków Korpusu Zwiadowczego i, oczywiście, naklejkę „One Hot Potato”, upamiętniającą wyjątkową osobę, którą wszyscy bardzo kochamy…”

Call of Duty: Vanguard wystartowało na komputerach z systemem Windows oraz konsolach Xbox One i Xbox Series X firmy Microsoft w listopadzie 2021 roku.

Call of Duty: Warzone zadebiutowało w marcu 2020 roku na komputerach PC z systemem Windows oraz Xbox One i jest tytułem typu free-to-play typu battle royale. W grę można grać na konsoli Xbox Series X z pewnymi ulepszeniami wizualnymi dzięki wstecznej kompatybilności z wersją gry Xbox One, jednak dedykowana wersja Warzone na Xbox Series X ma zostać wydana jeszcze w tym roku.

Śledź nas na Twitterze, Pintereście i Facebooku, aby uzyskać więcej informacji o grach na konsolę Xbox.

Call of duty®: awangarda - edycja ostateczna
Call of duty®: awangarda - edycja ostateczna

Deweloper:
Activision Publishing Inc.

Cena £:
99,99 USD+

Atak na tytana przychodzi do gier wideo Call of Duty i Warzone - onmsft.  Com - 11 stycznia 2022

Nie znaleziono aplikacji w sklepie. 🙁.

Podziel się tym postem:Źródło : https://www.onmsft.com/news/attack-on-titan-comes-to-call-of-duty-vanguard-and-warzone-video-games