Atak w zwarciu Broken Warzone kosztuje graczy zwycięstwo w Calderze


Jeśli jesteś w potrzebie Warzone – utknąłeś podczas przeładowywania w środku strzelaniny – czasami najlepszą opcją jest staroświeckie uderzenie w zwarciu. Ale kiedy Battle Royale CoD przeniosło się do Caldery, system walki wręcz został całkowicie zepsuty.

Pomimo różnych broni dostępnych w Warzone, walka wręcz zawsze była jedną z najbardziej przydatnych broni w arsenale gracza. Podchodzenie z bliska i osobiste zwykle zadaje duże obrażenia, zmniejszając pasek zdrowia wroga w ciągu kilku sekund.

Była to również ostatnia deska ratunku dla każdego, kto znalazł się bez amunicji lub musiał przeładować w środku gorączkowej walki. Jednak w trakcie pierwszego sezonu Warzone i Vanguard system walki wręcz nie działa zgodnie z przeznaczeniem.

Ponieważ gracze starają się zapewnić sobie pierwsze zwycięstwa na nowej mapie Caldera, wydaje się, że próba użycia ataku wręcz nie powoduje żadnych obrażeń.

Aktywacja

Ataki wręcz były przez wiele lat ostatnią deską ratunku dla graczy CoD.

Użytkownik Reddita chrisssf przesłał klip pokazujący zakres problemów związanych z walką wręcz w Warzone w tej chwili. Widać w nim dwóch graczy walczących ze sobą wielokrotnie, nie otrzymując żadnych obrażeń.

Dopiero gdy jeden się ugiął i zdecydował się użyć pistoletu, walka dobiegła końca. „Myślałem, że osłabili walkę w zwarciu, ale nie tak źle!” żartowali.

Myślałem, że osłabili walkę wręcz, ale nie tak źle! z CODWarzone

Kolejny film pochodzi od użytkownika Reddita Substantial-Quarter4, pokazując, jak kosztowne może to być w meczach Warzone. Po dotarciu do dwóch ostatnich oddziałów znaleźli się w bliskiej walce z wrogiem.

Z ich obecnym magazynkiem na bardzo niskim poziomie, naturalnie kilka razy próbowali uderzyć przeciwnika od tyłu, ale żaden z nich nie został zarejestrowany jako trafienie. Nietknięty po próbach trafienia wróg odwraca się i szybko go usuwa.

Jest to nie tylko frustrujący błąd, który zasadniczo łamie kluczową część doświadczenia Warzone. Kosztowało tego gracza mecz z pozycji, z której najprawdopodobniej by wygrał.

Złamana walka wręcz kosztowała nas pierwsze zwycięstwo w kalderze z CODWarzone

Wielu innych fanów odpowiedziało, że napotkali te problemy. Wydaje się, że dzieje się to również, gdy gracze próbują wykończyć powalonych wrogów.

„Powaliłem faceta podczas dzisiejszej wymiany ognia, kiedy w końcu podszedłem do niego, aby go wykończyć w walce wręcz, zauważyłem, że nie zadaję ŻADNYCH obrażeń” – odpowiedział jeden z użytkowników Warzone. „Kiedy miałem zmienić się na drugorzędny, snajper wyrzucił mnie z Bóg wie dokąd. Niewiarygodny człowiek.

Po szczególnie niepewnym początku Warzone Pacific, jest to jeden z poważniejszych błędów, jakie widzieliśmy do tej pory. Fani będą mieć nadzieję, że deweloperzy Raven Software już pracują nad poprawką.

Do tego czasu zalecamy zmianę na broń dodatkową, jeśli w walce skończy ci się amunicja lub próbujesz wyeliminować powalonego wroga.Źródło : https://www.dexerto.com/call-of-duty/broken-warzone-melee-attack-is-costing-players-a-caldera-win-1724592/