„Atak na Tytana” jest oficjalnie w „Warzone” i „Vanguard”


Call of Duty: Awangarda oraz Strefa wojny teraz oficjalnie masz pakiet crossover z Atak na Tytanai jest już dostępny.

ten Atak na Tytana aktualizacja została udostępniona do pobrania od 11 stycznia o 21:00 czasu polskiego (5AM 12 stycznia GMT) w Awangarda, i będzie dostępny od 12 stycznia o 21:00 czasu polskiego (5AM 13 stycznia GMT) w Strefa wojny. Pojawia się po dataminie z zeszłego roku, który sugerował, że anime i manga mogą przejść z Call of Duty.

Kosztujący 16,79 GBP (19,99 USD), tyle samo co 2400 CP, pakiet zawiera dziesięć elementów i jest dostarczany ze skórką operatora „Survey Corps” dla sierż. Daniel, stylizując go na wzór Levi Ackermana z Atak na Tytana.

Oto, co jeszcze zawiera pakiet:

  • Schemat broni „Tytan Piercer”
  • Ruch wykończeniowy „Steel Cut”
  • Awangarda– ekskluzywne wprowadzenie „Manewr pionowy” i wyróżnienie MVP „Ultrahard Steel”
  • Legendarny schemat pistoletu maszynowego „Historia”
  • Schemat karabinu szturmowego „Ymir Curse”

A Blog PlayStation post dodaje, że „superfanowie rozpoznają również inne elementy tego zestawu i to, do czego się odnoszą: kluczową ozdobę broni „Secret Keeper”, która otwiera tajemnice świata, emblemat „Wings of Freedom” noszony z dumą przez członków Korpusu Zwiadowczego oraz, oczywiście naklejkę „One Hot Potato”, upamiętniającą wyjątkową osobę, którą wszyscy bardzo kochamy…”

Niedawno Activision złożyło pozew na stronie internetowej oszusta, która otwarcie dostarcza kody do kilku gier firmowych. Deweloper twierdzi, że strona internetowa „przemyca urządzenia do obchodzenia”.

Firma nadal jest w toku wielu dochodzeń i procesów sądowych w stanie Kalifornia, począwszy od kwestii związanych z molestowaniem seksualnym i dyskryminacją ze względu na płeć, a skończywszy na wykroczeniach w miejscu pracy. Trwają również strajki i strajki pracowników z problemami złego traktowania.

W innych wiadomościach niedobór PS5 ma zostać zrekompensowany przez Sony, ponieważ w 2022 r. do produkcji wejdzie więcej PS4.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=106EEABAD0B14F888BCC75654B5D223F&url=https%3A%2F%2Fwww.nme.com%2Fen_au%2Fnews%2Fgaming-news%2Fattack-on-titan-is-officially-in-warzone-and-vanguard-3136626&c=16139454196534542610&mkt=fr-fr