AR z zimnej wojny, w którym spałeś, jest ponownie meta po wzmocnieniu 5 sezonu Warzone Reloaded


Opublikowany: 2022-10-01T10:03:11

Zaktualizowano: 2022-10-01T10:03:31

Aktualizacja Warzone Season 5 Reloaded przyniosła kilka dużych zmian w puli broni, a nawet po raz kolejny stworzyła klasyczną meta karabinu Black Ops Cold War.

Aktualizacja Season 5 Reloaded dla Warzone to ostatnia wielka zmiana, jaką Battle Royale otrzyma przed premierą Warzone 2.0 – która ma nadejść w listopadzie.

Gracze, którzy chcą dać drugiemu Call of Duty BR całkiem spory pożegnanie, wracają do klasycznych broni i wyposażenia. W ciągu ostatnich kilku tygodni wszyscy tacy jak Grau, M4 i XM4 podbili wykresy częstotliwości wybierania, ale meta nadal jest zdominowana przez broń z Vanguard.

Jednak starsze bronie są nadal całkiem opłacalne, w tym QBZ z Black Ops Cold War. Chociaż jego częstotliwość wybierania nie wzrosła gwałtownie, niektórzy eksperci nadal dają mu znak, że jest przydatny.

QBZ z zimnej wojny znów jest meta w Warzone Season 5 Reloaded

Obejmuje to Warzone YouTuber WhosImmortal, który podkreślił broń podczas zaktualizowanego wideo z listą poziomów meta po aktualizacji Season 5 Reloaded, gdy QBZ otrzymał niewielkie wzmocnienie.

„QBZ, z którym jeździłem od jakiegoś czasu, ponieważ zawsze miał bardzo spójny TTK i przez jakiś czas miałem go w najwyższej kategorii meta, ponieważ jest tak podobny do XM4, który jest topowy Pistolet poziomu” – powiedział YouTuber.

„Skończyło się na tym, że wzmocnili QBZ mnożnikami obrażeń. Czuję, że zasługuje na miejsce z powrotem tutaj z XM4. Te dwie bronie są tak podobne pod wieloma względami. QBZ, świetny TTK, XM4 ma trochę łatwiejszy odrzut. Kiedy do tego dojdzie, ci dwaj są ze sobą.

Znacznik czasu 2:55

Jak wspomniano, wzmocnienie nie sprawiło, że każdy gracz usiadł i zwrócił uwagę na QBZ. Zgodnie ze statystykami WZRanked, wciąż ma tylko 0,27 współczynnika wyboru, ale wyraźnie jest opłacalny.

Kto wie, czy zobaczymy, że przed premierą Warzone 2.0 będzie używany nieco bardziej w Caldera, Fortune’s Keep i Rebirth Island, ale warto spróbować przynajmniej w kilku grach.Źródło : https://www.dexerto.com/call-of-duty/slept-on-cold-war-ar-is-meta-again-after-warzone-season-5-reloaded-buff-1947204/