Aktualizacja z 11 czerwca 2024 dla MW3 i Warzone: Ważne wzmocnienie zestawu JAK Thunder LMG. Zmienia wszystko, co musisz wiedzieć.

Informacje o aktualizacjach są niezbędne, aby być na bieżąco w CoD, a właśnie wprowadzono nową aktualizację dla Modern Warfare 3 i Warzone z interesującą zmianą. Chociaż nowej zawartości nie można spodziewać się wcześniej niż po kilku tygodniach od aktualizacji Season Four Reloaded, dzisiejsza łatka zawiera wiele poprawek błędów i wzmocnień broni, o których wiele osób może nie zdawać sobie sprawy. Oto wszystko, co zmieni się w dzisiejszej aktualizacji dla MW3 i Warzone.

Informacje o aktualizacji dla MW3 i Warzone dzisiaj: 11 czerwca 2024 r

Największą zmianą w dzisiejszej aktualizacji CoD jest zestaw JAK Thunder LMG, będący częścią zamienną dla Sidewindera. Ten dodatek zamienia Sidewindera w LKM, który z czasem strzela szybciej i ogólnie otrzymał niezłe wzmocnienie, zarówno w trybie wieloosobowym MW3, jak i w Warzone. Zestaw JAK Thunder LMG uzyskał 30% wzrost początkowej szybkostrzelności, 9% spadek w pełni dostosowanej szybkostrzelności, zmniejszenie liczby strzałów wymaganych do osiągnięcia szybkostrzelności dostosowanej z 15 do 9 oraz 40% wzrost opóźnienia, zanim skorygowana szybkostrzelność zacznie spadać.

Dodatkowo łatka zawiera poprawki błędów innych części zamiennych, takich jak zestaw do konwersji JAK Atlas i JAK Jawbreaker, a także zmianę dotyczącą granatu taktycznego EMD. Dzięki zmniejszonemu promieniowi sygnału operatorzy znajdujący się za osłoną nie będą już sygnalizowani przez członka drużyny z aktywnym urządzeniem śledzącym. Łatka zawiera także pewne zmiany w trybie Infected w MW3, a w Warzone aktualizacja usunęła irytujący granat termobaryczny z możliwych zestawów Gułagu, a także naprawiła kilka błędów. Aby zobaczyć pełną listę informacji o łatce dzisiejszej aktualizacji, odwiedź oficjalną stronę CoD.

Źródło: dotesports.com