Aktualizacja Warzone: znaczące osłabienie DG-58 LSW, można się spodziewać poważnych zmian.playlist

Po dzisiejszej aktualizacji gracze Warzone będą musieli wrócić do rusznikarza, aby dostosować swój sprzęt. W dzisiejszej aktualizacji CoD DG-58 LSW przeszedł kilka poprawek, mających na celu zmniejszenie jego mocy. Jeśli chodzi o opcje dalekiego zasięgu, ten potężny lekki karabin maszynowy od dawna jest preferowanym wyborem ze względu na jego laserową precyzję. Czy sądzisz, że dzisiejsza aktualizacja będzie miała duży wpływ na Twoje wyposażenie?

Informacje o aktualizacji Warzone dzisiaj: 4 czerwca

DG-58 LSW był trochę zbyt dominujący, jeśli chodzi o zasięg, więc wprowadziliśmy stopniowany spadek obrażeń, który czyni go konkurencyjnym w starciach na średnim i średnim dystansie, ale nieznacznie spada w walkach na duże odległości” – oznajmiło Raven Software w łatce. notatki. Zmiany w DG-58 LSW obejmują zmniejszenie minimalnych obrażeń z 27 do 22, zmniejszenie maksymalnego zasięgu obrażeń z 29,21 m do 17,78 m oraz zupełnie nowe zasięgi obrażeń. Te nowe zakresy obrażeń obejmują obrażenia prawie średnie (27), zasięg prawie średnich obrażeń wynoszący 30,48 metra, średnie obrażenia (25) i zasięg średnich obrażeń ustawiony na 45,72 metra.

Jednak nie wszyscy są zadowoleni z kolejnego osłabienia. Twórca treści CoD, JGod, napisał na Twitterze, zastanawiając się, gdzie są wzmocnienia dla słabszych broni, zamiast osłabiać dobre. „Uczynienie broni obrzydliwą nie wydaje się najlepszym rozwiązaniem” – stwierdził JGod i wyraził opinię, która była odczuwalna w społeczności od jakiegoś czasu. Istnieje tendencja do osłabiania potężnych lub wydajnych broni, zamiast wzmacniania broni, która mogłaby zyskać na udoskonaleniu historii Warzone. DG-58 to ostatnia ofiara, ale z pewnością nie ostatnia.

Oczekuje się, że nowa broń pojawi się w Warzone za kilka tygodni wraz z aktualizacją Reloaded czwartego sezonu, a także oczekuje się, że nastąpią inne zmiany w balansie broni.

Źródło: www.bing.com