Aktualizacja Warzone wzywa obozowiczów


Call of Duty: Warzone Wydarzenie Haunting of Verdansk powraca w tym roku, aby przywrócić do gry upiorny element. Część tego wydarzenia obejmuje wydarzenie Ghosts of Verdansk, które pozwala graczom stać się duchami i używać unikalnych umiejętności przeciwko pozostałym wrogom. Opisując szczegóły tego trybu i sposób jego działania, Strefa wojny Deweloperzy strzelali do obozowiczów, nazywając akt biwakowania „tchórzostwem”.

Informacje o łatce dla Strefa wojny Aktualizacja Halloween została udostępniona kilka dni temu i szczegółowo opisała działanie trybu Ducha Verdansk. W notatkach Raven Software wyjaśnił mechanikę strachu obecną w trybie, która okresowo powoduje, że Operatorzy „doświadczają halucynacji, które mogą zepsuć twój umysł”. Ta mechanika rządzi się wskaźnikiem strachu, który jest podnoszony przez wiele rzeczy, z których jedną jest biwakowanie.

Objaśnienie kempingu i pozostałe szczegóły związane z mechaniką strachu można zobaczyć poniżej dzięki uprzejmości najnowszego Strefa wojny Opis zmian:

Strach wzrasta naturalnie wraz z upływem czasu i gdy następują następujące wydarzenia:

  • Bycie postrzelonym, trafieniem przez wrogi sprzęt lub posiadanie serii zabójstw w okolicy
  • Kemping (AKA tchórzostwo)
  • Widzenie martwych ciał lub Duchów
  • Powalenie lub wyeliminowanie członków drużyny

Poza doświadczaniem halucynacji Strach zmniejsza się również, gdy dzieje się co następuje:

  • Eliminacja gracza lub ducha
  • Wskrzeszenie towarzysza z oddziału
  • Zakończenie umowy
  • Pozostanie w Świętej Ziemi… tak długo, jak pozostanie nienaruszone

W opisie patcha nie zdefiniowano, co dokładnie jest uważane za biwakowanie, więc nie jest jasne, czy uważa się za pobyt w jednym budynku lub na małym obszarze przez krótki czas, w ogóle się nie ruszając, czy też w inny sposób.

Dopóki nie biwakujesz i jesteś aktywny w trybie, nie powinieneś się martwić. Dla obozowiczów i tych, którzy nie eliminują graczy ani nie pomagają swoim kolegom z drużyny, możesz zobaczyć trochę upiornych rzeczy.

„Ghosts of Verdansk wprowadza również nowy miernik znany jako Strach, znajdujący się w lewej dolnej części HUDu” – napisano w opisie patcha o trybie gry. „Ten wskaźnik waha się od 0 do 100 punktów, a każdy Operator zaczyna jako nieustraszony wojownik z zerowymi punktami Strachu. Jeśli ten wskaźnik osiągnie 50%, Twój Operator może zacząć doświadczać halucynacji, które mogą zepsuć twój umysł. Pokonaj ich, a ty usłyszę krótki kawałek muzyki i ciężki oddech, po którym nastąpi spadek poziomu Strachu. Jeśli wskaźnik osiągnie 100%… cóż, to zależy od Ciebie.

Call of Duty: Warzone Wydarzenie Halloween jest teraz dostępne na wszystkich platformach.

[H/T Dexerto]Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=D1C1273DCFDE491ABB3BB3AE3B236447&url=https%3A%2F%2Fcomicbook.com%2Fgaming%2Fnews%2Fcall-of-duty-warzone-halloween-update-campers%2F&c=420745210804676184&mkt=fr-fr