Aktualizacja Warzone w połowie sezonu 5 dodaje Rebirth Resurgence Supreme i nowe bronie


Activision potwierdziło datę i godzinę premiery Call of Duty: Warzone i ostatniej aktualizacji zawartości Vanguard, która podobno będzie „epickim zakończeniem” ostatniego sezonu.


Z Modern Warfare 2 i Warzone 2.0 na horyzoncie, nowa era Call of Duty rozpocznie się jeszcze w tym roku. Niestety oznacza to, że wsparcie dla oryginalnego Warzone dobiegnie końca, przynajmniej jeśli chodzi o nowe sezony i zawartość. Ale Activision zamierza wyjść z hukiem, wypuszczając dwie nowe bronie, nową mapę dla wielu graczy i nowy tryb gry Rebirth Island, aby uzyskać „niesamowitą” zabawę.

DUALSHOCKERS WIDEO DNIA

POWIĄZANE: Wyciek nowego dodatku Far Cry 6 „Zagubieni między światami”


Warzone x Vanguard: Data i godzina aktualizacji Reloaded sezonu 5

Jak potwierdzono w nowym poście na blogu Call of Duty, kolejna aktualizacja zawartości zarówno Call of Duty: Warzone, jak i Call of Duty: Vanguard zostanie uruchomiona Środa, 28 września 2022. Gry Sledgehammer zabrałem również do Twittera, aby potwierdzić czas wydania nowej aktualizacji, ponieważ 9:00 CET / 12:00 ET / 17:00 czasu BST.

Gracze Vanguard będą mogli wstępnie załadować aktualizację przed jej wydaniem później, ale dołączona zawartość nie będzie dostępna zarówno w Warzone, jak i Vanguard do wyżej wymienionego czasu.

Call of Duty: Sezon 5 Odświeżona nowa zawartość

Wraz z aktualizacją śródsezonową do Warzone i Vanguard trafi mnóstwo nowej zawartości, w tym dwie nowe bronie, LKM Lienna 57 i karabin szturmowy BP50. Fani oryginalnego Modern Warfare 2 rozpoznają karabin szturmowy BP50, znany niegdyś jako F2000 w klasyku z 2009 roku.

Gracze Vanguard otrzymają również zupełnie nową mapę dla wielu graczy, Fortress, ale oficjalny wpis na blogu mówi, że zostanie ona wydana w dalszej części sezonu. Zgodnie z opisem na mapie, Twierdza to „postapokaliptyczna śródziemnomorska forteca wybrukowana starymi częściami statków i rozpadającymi się murami”.

Wreszcie mamy Rebirth Island: Resurgence Supreme. Ten nowy tryb gry będzie dostępny w Warzone jeszcze dzisiaj i będzie to „cała akcja i bez bałaganu”. Według Activision tryb będzie dostępny w grach solo, duetach, trio i quadach, skupiając się bardziej na umiejętnościach, a mniej na wyposażeniu. Resurgence Supreme wypełnia mapę epicką jakością lub lepszymi łupami naziemnymi, z ulubionymi schematami fanów, zwiększonym zdrowiem, wydłużonym odliczaniem odrodzenia i nie tylko.

DALEJ: Take-Two Interactive Parts Way z programistami Outriders „People Can Fly”

Źródło : https://www.dualshockers.com/warzone-season-5-reloaded-release-date-time/