Aktualizacja Warzone upamiętnia broń OP


Call of Duty: Warzone gracze są w trakcie końca epoki, kiedy ostatnia duża aktualizacja gry jest przed wydaniem Call of Duty: Modern Warfare 2 oraz Strefa wojny 2. W ramach tej aktualizacji Raven Software złożył hołd niektórym z Warzone najlepsze (lub przynajmniej najbardziej godne uwagi) momenty w historii gry dzięki niektórym kartom telefonicznym udostępnionym za darmo dla wszystkich graczy. Niektóre z nich odwoływały się do różnych meta w różnych sezonach gier, w tym jeden, w którym scena rywalizacyjna i swobodna była zdominowana przez jedną broń: DMR 14.

Ta broń została dodana do gry w ramach Call of Duty: Black Ops Zimna wojna integracja i stała się widoczna w każdym miejscu, gdy gracze ją zdobyli. Karabin strzelecki niszczył graczy z dystansu nieprzyzwoitymi poziomami obrażeń i użyteczności, co doprowadziło do tego, że został osłabiony więcej niż raz, dopóki Raven Software nie uznał, że jest w przyjemnym miejscu.

Dla tych, którzy tęsknią za DMR 14 sprzed osłabienia, możesz wyposażyć się w unikalną wizytówkę „Cracked Meta”, aby upamiętnić tę broń.

„Meta zapamiętana z różnych powodów * ahem * to„ pęknięty ” DMR 14 (BOCW) z drugiego roku Warzone” — informacje o łatce Raven Software dotyczące ostatniego głównego Strefa wojny aktualizacja przeczytana. „Jeśli nadal jesteś demonem DMR 14 (BOCW), niech ta karta telefoniczna dobrze cię reprezentuje”.

Dodano kilka innych wizytówek, a także część serii „Warzone Stories”. Każdy z nich można znaleźć poniżej i jest już dostępny za darmo:

Król Grau

  • Meta wszystkich meta, Grau 5.56 (MW) jest jedną z najlepszych broni wszech czasów. Świętujmy jego dziedzictwo jako prawdziwego króla AR, którego nie wolno zapomnieć ani zdetronizować.

Dziecko Orła

  • Uwielbialiśmy tę historię na Reddicie. Niezależnie od tego, czy uważasz, że jest to „Wyzwanie Ego” czy „Orzeł”, chcemy, abyś czuł się reprezentowany tak czy inaczej.

Duża ryba

  • Czy to ssak, czy to naprawdę duża ryba? *Ostrzeżenie o spoilerze* Oczywiście to ssak, ale chcieliśmy, aby ci, którzy są bardzo źle poinformowani, nadal czuli się reprezentowani.

Zwalczanie szkodników

  • Wszyscy tam byliśmy: Rebirth Island, dom babci, w najciemniejszym możliwym kącie ukrywa się szczur. Pokaż swoje umiejętności zwalczania szkodników dzięki tej specjalnej karcie telefonicznej, która z pewnością wzbudzi strach w każdym operatorze róż na przestrzeni stu mil.

Zamiana siedzenia-Snipe

  • Widzieliśmy absolutnie niesamowite treści pochodzące z samolotów, a jednym z najbardziej imponujących jest bogactwo snajperów z siedzenia pasażera. Wyposaż się w tę kartę telefoniczną, strzelając z wysokości 1000 stóp, aby pokazać przeciwnikom, jak obliczono.

Call of Duty: Warzone 2 zostanie oficjalnie wydany w listopadzie.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6337914bbfa44a83bd0d3222d0976508&url=https%3A%2F%2Fcomicbook.com%2Fgaming%2Fnews%2Fcall-of-duty-warzone-update-dmr-14-calling-card%2F&c=1549983833497721089&mkt=fr-fr