Aktualizacja Warzone Nerfs Two Guns


Raven Software wydało nowy Call of Duty: Warzone zaktualizuj w tym tygodniu, aby ulepszyć wiele różnych obszarów gry. W tych opisach patcha znajdują się dwie różne Call of Duty: Black Ops Zimna wojna bronie – Bullfrog i Shotgun Bravo – zostały osłabione. W objaśnieniach nerfów przy listach zmian, Warzone deweloperzy stwierdzili, że obie bronie działały zbyt dobrze i musiały zostać ponownie opanowane.

Informacje o łatce do czwartkowej aktualizacji, które są już dostępne na stronie Raven Software, pokazują dokładnie, co się zmieniło, jeśli chodzi o dwie bronie. Bullfrog został osłabiony na trzy sposoby dzięki wymienionym poniżej zmianom wraz z uzasadnieniem Raven Software dotyczącym osłabienia.

Żaba rycząca (BOCW)

  • Prędkość ADS zmniejszona o 9%
  • Prędkość ruchu zmniejszona o 1%
  • Prędkość ruchu ADS zmniejszona o 2%

„The Bullfrog (BOCW) to prawdziwy jack we wszystkich transakcjach”, powiedział Raven Software. „Ma świetną mobilność, skuteczny zasięg obrażeń, obsługę i podstawową pojemność magazynka – które często działają jako darmowy dodatek. Te zmiany, w połączeniu z poprawką błędu odrzutu, znacznie przybliżą Bullfrog (BOCW) do konkurencji. „

Wraz z osłabieniem Bulldoga było kolejne trio zmian dla Shotgun Bravo. Siła strzelb jest naturalnie ograniczana przez ograniczenia zasięgu i celności, ale Raven Software ustaliło, że ta konkretna strzelba ma zbyt wiele tego pierwszego. Jego zasięg na wszystkich dystansach został teraz zmniejszony, aby teraz bardziej przypominał strzelbę, powiedział Raven Software.

Strzelba Bravo (BOCW)

  • Zmniejszono maksymalny zasięg obrażeń z 4,5 do 3,5 metra
  • Zasięg drugiego uszkodzenia zmniejszono z 8,1 do 5,5 metra
  • Zmniejszono trzeci zasięg obrażeń z 13,2 do 9,9 metra

„Strzałka Bravo (BOCW) była niesamowicie dominująca ze względu na efektywny zasięg obrażeń, pojemność magazynka, mobilność i szybkostrzelność” – napisano w łacie. „Dzięki zmniejszeniu efektywnych zasięgów obrażeń, Shotgun Bravo (BOCW) zacznie bardziej przypominać strzelbę, a mniej jak snajper”.

Oprócz sposobów zmiany broni, dostosowano również kilka różnych dodatków. Należą do nich dodatki do Krig 6, AK-47 i XM4, z których każdy jest bronią z Zimna wojna w Black Ops. Możesz zobaczyć zmiany wprowadzone w tych różnych załącznikach w informacjach o łatach na stronie Raven Software.Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=D9CB3B150986459B9DAE2F3BC9475854&url=https%3A%2F%2Fcomicbook.com%2Fgaming%2Fnews%2Fcall-of-duty-warzone-update-patch-notes-nerfed-two-guns%2F&c=9051611235340817876&mkt=fr-fr