Aktualizacja Warzone nadaje priorytet opcjom ułatwień dostępu i osłabieniu dźwięku The Numbers


Wydarzenie Liczby jest dostępne w Warzone już od jakiegoś czasu i chociaż większość graczy ukończyła cele związane z odblokowaniem nowej broni do walki wręcz, dźwięk Mobilnych Stacji Transmisyjnych sprawił, że wielu z nich było wstrząśniętych. Jednak w nowej łatce Warzone, która priorytetowo traktuje zmiany dostępności, Raven Software stonowało efekty dźwiękowe.

Oznacza to, że od dzisiaj możesz wrócić do Verdansk i faktycznie słuchać wrogów, zamiast mieć słuch zaciemniony przez Stitcha wykrzykującego losowe liczby, co wydaje się wiecznością. Ta zmiana została przyjęta przez społeczność.

Ale to nie jedyna rzecz, którą poprawił Raven. Wraz ze zmianą Liczb, Raven dodał nowe opcje czatu tekstowego, aby wspierać dostęp do słuchu, wzroku i przeciążenia poznawczego. Gracze będą mogli włączyć alarm dźwiękowy o nowych wiadomościach i dostosować czas, przez jaki okno czatu pozostaje na ekranie, gdy gracz otrzymuje nową wiadomość.

Możesz teraz całkowicie wyłączyć widżet czatu, jeśli chcesz zminimalizować ilość rzeczy wyświetlanych na HUD.

Jednak ponieważ ta aktualizacja nie przyniosła żadnych wzmocnień i osłabień do najlepszych broni Warzone, wielu prosi Raven o ponowne odwiedzenie Kar98 i szwajcarskiego K31, dwóch broni, które teraz wychodzą na wierzch w meta Warzone.

Biorąc pod uwagę, jak wysokie są obecnie ich współczynniki wyboru, nie sądzimy, że deweloper wprowadzi pewne gruntowne zmiany w tych bestialskich karabinach snajperskich, więc bądźcie czujni.

{„schema”:{„page”:{„content”:{„headline”:”Pakiet Warzone nadaje priorytet opcjom ułatwień dostępu i osłabieniu dźwięku The Numbers”,”type”:”news”,”category”:”call-of- duty-warzone”},”user”:{„loginstatus”:false},”game”:{„publisher”:”Activision”,”genre”:”Survival”,”title”:”Call of Duty: Warzone” ,”gatunki”:[„Survival”,”FPS”,”Free to Play”]}}}}Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=7241F545604848ADA426F6104B2AFE2D&url=https%3A%2F%2Fwww.theloadout.com%2Fcall-of-duty-warzone%2Fupdate-numbers-sound-nerf&c=18222818725487923613&mkt=fr-fr