Aktualizacja Warzone: błędy w końcu naprawione, gracze eksplodują z radości

Gracze Warzone mogą teraz przestać szukać nowych kontrolerów, które zastąpią te, które planowali zepsuć. Jeden z najbardziej irytujących problemów w grach ostatnich czasów został wreszcie naprawiony. Irytujący błąd, który pojawił się w zeszłotygodniowej aktualizacji Season Three Reloaded, który przerywał animacje przeładowania podczas automatycznego przebiegu taktycznego, zostanie naprawiony w aktualizacji zaplanowanej na 8 maja.

Aktualizacja naprawia problemy i dodaje nową zawartość

Aktualizacja zostanie wdrożona jutro i naprawi także inny błąd, który uniemożliwiał graczom ponowne załadowanie łupów znajdujących się blisko ziemi, wprowadzając dwie bardzo oczekiwane zmiany w problemach, które nękały fanów Battle Royale i Resurgence przez ostatni tydzień. Zapowiedź aktualizacji przez Activision została przyjęta przez część graczy z radością, krzycząc „WRESZCIE” i „GOOO”, inni natomiast szybko skrytykowali twórców, nazywając ich „powolnymi” i twierdząc, że jest „za późno”.

Wiele innych osób zastanawiało się, dlaczego aktualizacja nie została wydana dzisiaj, prawdopodobnie mając niewielkie doświadczenie w tworzeniu gier lub wdrażaniu poprawek na wielu platformach. Ale dobra wiadomość jest taka, że ​​czas oczekiwania nie jest już bardzo długi. Co więcej, 8 maja Warzone doda nową część zamienną, która zamieni M16 w w pełni automatyczny karabin szturmowy i rozpocznie się nowe wydarzenie. Wydarzenie o nazwie U-Assist-Veterans będzie zawierało animowany kamuflaż inspirowany fundacją Call of Duty Endowment, która znajduje pracę dla weteranów powracających z czynnej służby w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii.

Zgłoszone problemy i data zakończenia bieżącego sezonu

Activision po raz pierwszy poinformowało, że dowiedziało się o błędzie 1 maja, czyli w dniu ostatniego wdrożenia aktualizacji. Ta aktualizacja spowodowała również wiele problemów, takich jak błąd 5433, który uniemożliwiał wielu graczom dostęp do gry na PS5. Trzeci sezon Modern Warfare zakończy się za trzy tygodnie, a wtedy rozpocznie się sezon czwarty, prawdopodobnie 29 maja.

Dot Esports jest wspierany przez naszych czytelników. Dokonując zakupów za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać niewielką prowizję partnerską.

Źródło: www.bing.com