Aktualizacja MW2 i Warzone: rozwiązywanie problemów – 6 września

Infinity Ward wydało aktualizację dla Call of Duty: Modern Warfare 2 i Warzone 6 września. Jest to aktualizacja serwera, która zawiera między innymi poprawki błędów i dostosowania broni. Oto pełne szczegóły w oficjalnych informacjach o łatce.

Naprawa błędów

– Rozwiązano problem uniemożliwiający odblokowanie 9-milimetrowego dodatku Daemon Akimbo. Ta poprawka jest skierowana do graczy, którzy nie osiągnęli jeszcze wymagań odblokowania. Nadal pracujemy nad przypadkiem graczy, którzy powinni byli zdobyć Akimbo, ale go nie odblokowali.

– Rozwiązano problem niespójności w liczbie operatorów wyświetlanych pomiędzy użytkownikami i platformami.

– Naprawiono błąd, w wyniku którego gracz musiał kliknąć prawym przyciskiem myszy przycisk „Zagraj ponownie”, aby gra działała poprawnie na komputerze PC.

– Rozwiązano problem polegający na tym, że skórka operatora Gravesa „Shadow 0-1” i „Shadow 0-1 BlackCell” wydawała się identyczna.

– Naprawiono błąd umożliwiający odblokowanie Demona 9 mm za pomocą wszystkich strzałów w głowę, a nie tylko strzałów w głowę z pistoletu.

STREFA WOJNY

Bronie

Korekty

Poniższe zmiany w balansie broni dotyczą tylko trybów Battle Royale:

– Szkwał Cronena

Zmniejszone obrażenia z bliskiej odległości

Zmniejszono mnożnik obrażeń szyi

Zmniejszono mnożnik obrażeń górnej części tułowia

–RPK

Zmniejszone obrażenia z bliskiej odległości

Zwiększony zasięg obrażeń z bliskiej odległości

Zwiększony mnożnik obrażeń od strzału w głowę

Zmniejszono mnożnik obrażeń szyi

Zmniejszono mnożniki obrażeń klatki piersiowej

Zmniejszono mnożniki obrażeń kończyn

Rozgrywka

Korekty

– Zmniejszono obrażenia precyzyjnego nalotu na MRAP-ach, zapobiegając ich zniszczeniu jednym trafieniem w Armored Royale.

Naprawa błędów

Ogólny

– Naprawiono różne problemy powodujące nieprawidłowe lub brakujące informacje podczas korzystania z narzędzia COD Caster.

– Rozwiązano problem, który mógł powodować wybuchy pakietów i spadek wydajności gry na Vondel.

– Naprawiono błąd, w wyniku którego kilka obiektów mogło unosić się w powietrzu w Obserwatorium Zaya.

– Rozwiązano problem, który mógł powodować brakującą kolizję z budynkiem w Obserwatorium Zaya, prowadząc do eksploatacji.

Bitwa królewska

– Naprawiono błąd, przez który pojawiało się ostrzeżenie „Pojazd w ataku”, gdy MRAP drużyny otrzymał obrażenia w wyniku upadku w Armored Royale.

– Naprawiono błąd, który mógł uniemożliwiać prawidłowe wyświetlanie interfejsu odradzania w Armored Royale.

– Naprawiono błąd, przez który opuszczenie członka drużyny w Quadach Armored Royale nie skracało czasu odrodzenia Odrodzenia dla reszty drużyny.

– Naprawiono błąd, w wyniku którego płyty pancerza nie resetowały się w lobby przygotowawczym po rozpoczęciu meczu w Armored Royale.

– Naprawiono błąd, w wyniku którego gracz mógł powrócić do głównego menu po próbie wejścia do sekcji „Karty telefoniczne” lub „Emblematy” w zakładce Dostosowywanie.

– Naprawiono błąd, który mógł powodować pojawianie się skarbców kontraktów Safecrackera wewnątrz obiektów w Obserwatorium Zaya w Battle Royale.

– Naprawiono błąd, który umożliwiał graczom wejście do czarnej witryny Sarrif Bay bez klucza w trybie Battle Royale.

– Naprawiono błąd, przez który komunikat „Użyj wieżyczki” MRAP miał większy zasięg, zakłócając lub uniemożliwiając interakcję ze stacjami zakupów i naprawą tylnych opon w Armored Royale.

– Naprawiono błąd, przez który tryb gry quadów „Rotation Battle Royale” wyświetlał alternatywny tryb gry.

– Naprawiono błąd, w wyniku którego operatorzy mogli nakładać się na siebie po wejściu i wyjściu z wieży MRAP w Armored Royale.

strefa zdemilitaryzowana

– Naprawiono błąd, przez który miejsce SAM w Obserwatorium Zaya mogło wyglądać na kolidujące z sąsiednim autobusem w strefie DMZ.

– Naprawiono błąd, przez który kanister z gazem w bunkrze pod Obserwatorium Zaya nie mógł zostać zrabowany w strefie DMZ.

– Naprawiono błąd, przez który przeglądanie postępu broni w gnieździe Assured Weapon Slot, a następnie wybranie opcji „Wyświetl broń” mogło spowodować powrót gracza do głównego menu DMZ.

– Naprawiono błąd, przez który misja frakcji „Zlecenie” nie była poprawnie śledzona podczas uruchamiania gracza z Nagrodą w strefie zdemilitaryzowanej.

– Naprawiono błąd, w wyniku którego gracze mogli usuwać miejsca w plecakach za pomocą funkcji przechowywania podczas plądrowania skrytki w strefie DMZ.

– Naprawiono błąd w strefie DMZ, w wyniku którego gracz mógł mieć jednocześnie aktywne ulepszenia poziomu 3 i poziomu 4, podczas gdy ulepszenia poziomu 4 nie mogły zostać ukończone.

Bądź na bieżąco, aby otrzymywać więcej wiadomości o Call of Duty tutaj, na MP1st.

Źródło: Call of Duty

Źródło: mp1st.com