Aktualizacja CoD Warzone 2 i MW2 Season 1 Reloaded dodaje ulubioną mapę fanów, nowe epizody najazdów, wydarzenia globalne i nie tylko


Aktualności

Przygotuj się na premierę Call of Duty Season 1 Reloaded.

Infinity Ward oficjalnie opublikowało informacje o aktualizacji sezonu 1 Reloaded dla Call of Duty Modern Warfare 2 i Warzone 2, zawierające Puchar Strefy Wojny, powrót mapy Dostawy, odcinki rajdów i poprawki błędów.

Puchar Strefy Wojny to tryb ograniczony czasowo, który przenosi piłkarskie święto do świata Call of Duty. Dwie drużyny składające się z trzech operatorów zostaną przetestowane na boisku Al Easima, gdzie będą walczyć quadami, by wbić gigantyczną piłkę do bramki. Podczas gry możesz chwilowo spowalniać wrogów za pomocą Shock Sticks lub brutalnie taranować ich swoim pojazdem.

Aby wygrać mecz, gracze muszą współpracować, aby strzelić pięć bramek lub oddać jak najwięcej strzałów, aż do upłynięcia pięciominutowego limitu czasu. Oprócz Pucharu Strefy Wojny możesz wziąć udział w weekendzie 2XP, aby podnieść swoje stopnie w Warzone 2 i Modern Warfare 2. Oto daty tego wydarzenia:

  • Wydarzenie Sony Player 2XP: 14 grudnia – 15 grudnia (10:00 czasu pacyficznego)
  • Wydarzenie 2XP dla wszystkich graczy platformowych: 15 grudnia – 19 grudnia (10:00 czasu pacyficznego)
  • Wydarzenie 2XP na wszystkie bronie platformowe: 15 grudnia – 19 grudnia (10:00 czasu pacyficznego)

Informacje o łatce Reloaded sezonu 1 zawierają również szczegółowe informacje na temat odrodzenia mapy Przesyłka, poprzedniej lokalizacji z Modern Warfare (2007). Jednak ten ulubiony przez fanów obszar zostanie teraz przekształcony w mapę 6 na 6 po premierze sezonu 1 Reaktywacja. Ponadto gracze mogą sprawdzić playlistę The Naughty List, aby znaleźć świąteczną dostawę w dniach 21 grudnia – 4 stycznia.

Następnie mamy wydanie epizodów Raid, nowego trybu PvE w Call of Duty. W tych misjach zanurzysz się w ekscytującą narrację w każdym sezonie jako trzyosobowa drużyna, w tym łamigłówki i intensywne próby bojowe.

Ci, którzy chcą uzyskać dostęp do rajdu, muszą zdobyć zadanie rajdu, wypełniając codzienne wyzwanie w trybie wieloosobowym lub operacji specjalnych, zajmując miejsce w pierwszej dwudziestce na liście odtwarzania Battle Royale Warzone 2 lub korzystając z ostatniego śmigłowca exfil z co najmniej 30 000 $ w strefie zdemilitaryzowanej.

Pamiętaj, że zadania rajdowe trwają tydzień, więc korzystaj z nich, póki możesz. Co więcej, tylko jeden gracz potrzebuje tego przedmiotu, aby uzyskać dostęp do tego trybu, ale najpierw musi zbudować drużynę.

Wreszcie, informacje o aktualizacji Call of Duty Warzone 2 i Modern Warfare 2 Season 1 Reloaded zawierały różne poprawki błędów, takie jak usterki z zaproszeniami do drużyn, pozycjami kamery i ulepszonym balansem broni. Możesz sprawdzić oficjalną stronę Call of Duty, aby uzyskać pełny przegląd tych funkcji.Źródło : https://twinfinite.net/2022/12/cod-warzone-2-mw2-season-1-reloaded-update/