Aktualizacja Call of Duty Warzone 2 opóźniona


Activision Blizzard ogłosiło, że sezon 2 Call of Duty: Warzone 2.0 został opóźniony w związku z licznymi opiniami graczy.

Pierwotnie aktualizacja miała zostać wydana na początku lutego, ale teraz gracze będą musieli poczekać do 15 lutego, aby zagrać w Call of Duty Warzone 2.0 Season 2.

Post na oficjalnym koncie Call of Duty na Twitterze mówi, że twórcy gry wykorzystają dodatkowy czas na wprowadzenie dodatkowych zmian w grze, podyktowanych opiniami społeczności i graczy.

„Nasze studia dokonały kilku zmian w oparciu o to, co usłyszeliśmy od naszej społeczności graczy”, powiedział tweet, „Sezon 2 zawiera całą nową zawartość, wraz z powrotem Resurgence i zupełnie nową małą mapą dla Warzone 2.0. Gra rankingowa również powraca i pojawia się w MWII wraz z nowymi mapami dla wielu graczy, nowymi trybami, bronią i nie tylko”.

Powrót Resurgence jest szczególnie ekscytujący dla graczy Call of Duty, którzy chcieli takiego trybu od premiery Warzone 2.0 w listopadzie.

Odrodzenie było bardzo popularnym trybem w oryginalnej Warzone i zawierało mniejszą mapę niż tryb główny, umożliwiając szybszą i znacznie bardziej zorientowaną na akcję rozgrywkę. Warzone 2.0 uruchomiono bez trybu, ale twórcy gry podkreślili, że nie minie dużo czasu, zanim zostanie ponownie dodany.

Powraca również gra rankingowa, z planowanymi zmianami zarówno w Gułagu, jak i systemie łupów, które były krytykowane przez graczy od czasu premiery gry. Może to być część aktualizacji, która spowodowała opóźnienie Activision, ponieważ gracze otwarcie mówili o tych funkcjach od miesięcy.

Oczekuje się również, że nowy sezon przyniesie dodatkowe uzbrojenie, a badacze danych przewidzieli kilka interesujących wyborów. Mówią, że wydaje się prawdopodobne, że ulubiona przez fanów kusza powróci w sezonie 2, wraz z tajemniczą strzelbą o nazwie Vepr-12, która wydaje się być w trakcie prac.

Pojawia się, gdy Call of Duty stało się centralnym punktem trwającego dochodzenia organów regulacyjnych w sprawie próby przejęcia wydawcy Activision Blizzard przez producenta Xbox Microsoft.

Pomimo tego, że producent PlayStation, Sony, powiedział, że Microsoft prawdopodobnie uczyni tę serię ekskluzywną dla swoich systemów Xbox, Microsoft powiedział, że chce wprowadzić Call of Duty na Nintendo i każdy inny system, nawet podpisując 10-letnie umowy, aby tak się stało.

Microsoft poczynił jeszcze większe ustępstwa w Call of Duty, gdy zaoferował Sony opcję umieszczenia serii w usłudze subskrypcji PlayStation Plus, próbując złagodzić obawy, że będzie miał przewagę w grach na Xbox Game Pass.

Napisane przez Olivera Brandta w imieniu GLHF.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63c9622555ee438b906002e74469d1a7&url=https%3A%2F%2Fwww.news.com.au%2Ftechnology%2Fgaming%2Fcall-of-duty-warzone-2-update-delayed%2Fnews-story%2Fe02d9f2e04ac1153d858a344954bc878&c=4932075829316522012&mkt=fr-fr