Aktualizacja antycheatowa Warzone: Raven ujawnia dziś ważną łatkę Call of Duty | Gry | Zabawa


Deweloperzy Raven Software zaprezentują swoje plany dodania nowego systemu Call of Duty Warzone Anti Cheat do popularnej gry Battle Royale.

Ujawnienie ma miejsce dzisiaj i może być jednym z nowych elementów, które pomogą utrzymać jego popularność.

Podczas gdy wielu graczy lubi odwiedzać Verdansk i Rebirth Island, wielu innych zrezygnowało z frustracji.

I nie jest to związane z osłabieniami broni ani zmianami map, ale z problemem oszukiwania w Warzone.

Oszukiwanie, które ma wpływ na graczy z poczekalni najwyższego poziomu, rujnuje mecz, którego ukończenie może zająć nawet 40 minut.

Nic więc dziwnego, że tak wielu fanów opuściło Verdansk z powodu frustracji bycia pokonanymi hakerami.

Dobrą wiadomością jest to, że nowy system Anti Cheat Call of Duty Warzone jest w drodze i chociaż trochę przekonuje tych, którzy już wyjechali, może być większą zmianą niż pojawienie się nowej mapy.

Nowa wiadomość opublikowana za pośrednictwem Call of Duty na Twitterze potwierdziła, że ​​system Anti Cheat zostanie dziś ujawniony, mówiąc fanom:

„Oszukiwanie psuje zabawę wszystkim. Nikt nie lubi oszusta. Naszym celem jest zapewnienie naszym programistom przyjemnej i uczciwej rozgrywki. Dla naszych fanów. A co najważniejsze… dla graczy Call of Duty na całym świecie.

„Oszust nie jest mile widziany. Nie tolerujemy oszustów i wkrótce dowiesz się, co mamy na myśli. Do zobaczenia jutro.”

Dzisiejsze ujawnienie ma zawierać ostateczną datę premiery nowego systemu Anti Cheat oraz wszelkie nowe funkcje, które mają z nim współpracować w grach Call of Duty.

Wynika to z wcześniejszego ogłoszenia firmy, które potwierdziło zamiar wydania nowego systemu Anti Cheat w 2021 roku.

Brzmi on: „Warzone ma zamiar stworzyć historię Call of Duty dzięki zupełnie nowej mapie głównej, która pojawi się jeszcze w tym roku! Dzięki rozwojowi prowadzonemu przez Raven Software, Warzone będzie również zawierać nowy system przeciwdziałania oszustwom na PC w całym doświadczeniu, gdy zostanie uruchomiony z nową mapą.

„Call of Duty: Warzone będzie nadal honorować twoje przeszłe wrażenia z rozgrywki, ponieważ uniwersalny postęp będzie kontynuowany. Oznacza to, że gracze Modern Warfare, Black Ops Cold War i Vanguard mogą spodziewać się następujących rzeczy:

„Cała zawartość zdobyta za pośrednictwem przepustki bojowej lub zakupiona za pośrednictwem zestawu sklepowego zostanie przeniesiona dalej. Możesz grać w jedną (lub wszystkie) z czterech zintegrowanych gier Call of Duty – Modern Warfare, Black Ops Cold War, Vanguard i Warzone – i rozwijać swoją rangę i przepustkę bojową. Możesz tworzyć zestawy broni Warzone z zawartością w różnych tytułach Call of Duty.”

Nie jest jasne, kiedy zostaną udostępnione ważne wiadomości, ale oczekuje się, że system Anti Cheat zostanie zaprezentowany przed godziną 19:00 czasu BST.

Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=0B052233766743388267B1C61B646976&url=https%3A%2F%2Fwww.express.co.uk%2Fentertainment%2Fgaming%2F1505055%2FWarzone-anti-cheat-update-Call-of-Duty-patch-today&c=4922176090348576865&mkt=fr-fr