Activision twierdzi, że w „Warzone 2.0” grało 25 milionów osób w ciągu pierwszych pięciu dni


Strefa wojny 2.0 Activision potwierdziło, że w ciągu pierwszych pięciu dni sprzedaży grało w nią 25 milionów graczy.

  • CZYTAJ WIĘCEJ: Recenzja „Warzone 2.0”: znowu zaczynamy…

Długo oczekiwana gra wystartowała w zeszłym tygodniu (16 listopada), po wydaniu Call Of Duty: Modern Warfare 2.

Po wydaniu oficjalne konto Call Of Duty na Twitterze potwierdziło ogromną liczbę wczesnych graczy, tweetując: „Dziękuję: 5 dni, ponad 25 milionów graczy”.

Pokonać pierwszego Strefa wojny gry pod względem liczby w ciągu pierwszych 10 dni sprzedaży, nowa gra będzie musiała dotrzeć do 30 milionów graczy w ciągu najbliższych pięciu dni.

Recenzowanie Strefa wojny 2.0NME napisał: „Czy możesz przebić coś takiego Strefa wojny, co to oznaczało i co oznaczało dla tak wielu ludzi? Nie ale Strefa wojny 2.0 daje temu cholernie dobrą szansę i jesteśmy tutaj na przejażdżkę, nawet jeśli ta przejażdżka wiąże się z wymianą za nasze życie na czacie zbliżeniowym podczas biwakowania na klatce schodowej.

Od czasu premiery gra napotkała szereg błędów, w tym jeden, w którym gracze są blokowani z gry, chyba że kupią Call of Duty: Modern Warfare 2. Pomimo wydania zaledwie kilka dni temu, gra ma „przeważnie negatywną” ocenę na Steamie, a gracze narzekają na problemy z systemem pseudonimów, „stałym” opóźnieniem i „niekończącą się serią menu, które są zarówno bezużyteczne, jak i nieintuicyjne”.

W zeszłym tygodniu deweloper Activision Blizzard wyjaśnił, że podczas przestoju „zasoby deweloperskie studia (kierowane przez Raven Software) będą skoncentrowane na zapewnieniu nowej Strefa wojny 2.0 ekosystem free-to-play działa skutecznie”.

„Kiedyś Strefa wojny 2.0 ekosystem jest w pełni stabilny, a po małej przerwie rozwojowej na Święto Dziękczynienia dla deweloperów, którzy obchodzą to amerykańskie święto, Strefa wojny planowane jest ponowne uruchomienie jako Call of Duty: Warzone Caldera jako osobne doświadczenie” – kontynuuje blog.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=637efa7733b5442a8baab8346176693d&url=https%3A%2F%2Fwww.nme.com%2Fen_au%2Fnews%2Fgaming-news%2Factivision-says-warzone-2-0-played-by-25-million-in-its-first-five-days-3354841&c=14065992560569582699&mkt=fr-fr