Activision sugeruje dodanie mapy Shoothouse do COD Warzone Mobile


COD Warzone Mobile zostanie wydany w przyszłym roku, a gracze na całym świecie są podekscytowani premierą. Twórcy przyjęli wstępne rejestracje od września 2022 r. Aktywacja rozdaje nagrody dla graczy po osiągnięciu określonego kamienia milowego w liczbach rejestracji wstępnej. Wielu graczy na całym świecie mogło grać w tę grę w ramach zamkniętego testu alfa. Dzisiaj przedstawiamy wam najnowsze wiadomości pochodzące z Activision, w których zasugerowali włączenie Mapa strzelnicy który pojawi się w pierwszym sezonie COD Warzone Mobile.

Shoothouse z Modern Warfare zmierza do Call of Duty Warzone Mobile

Strzelnica to mapa dla wielu graczy w Call of Duty: Modern Warfare, która jest również obecna w COD Mobile również. Ta mapa jest przeznaczona do standardowych trybów 5 na 5 i starć na krótkim dystansie. Mapa pojawiła się już kilka miesięcy temu w globalnym Call of Duty Mobile, a teraz zostanie wydana w wersji Warzone Mobile.

Tweet nie wyjaśnia zbyt wiele szczegółów mapy Shoothouse, przez co pozostawił graczy przed dylematem. Ale mówimy ci, że to nic innego jak kultowy Mapa strzelnicy z Call of Duty Modern Warfare.

COD Mobile Shoothouse: przegląd mapy

Shoothouse to sklasyfikowana forma już istniejącego domu zabijania. Na obu końcach mapy znajdują się bramy Alpha i Bravo, przez które operatorzy mogą wejść. Ta mapa może być traktowana jako mapa z trzema pasami ruchu. Centralne pasy mapy obejmują główną ulicę i przejście podziemne, stworzone do starć na duże odległości. To także idealne miejsce dla tych, którzy walczą o obiekt na środku mapy.

Mapa Shoothouse w COD Mobile (zdjęcie za pośrednictwem Activision)

Obok środka mapy znajduje się rozpoznawalna łuska rosyjskiego helikoptera, która prowadzi do części mapy ze złomowiskiem. W komplecie z porzuconymi pojazdami, które służą jako częściowa osłona. Co więcej, po drugiej stronie centrum znajdują się kontenery ładunkowe, które najlepiej nadają się do CQC i bezpośrednich oraz zapewniają osłonę przed kimkolwiek w Biurze lub Zaułku. Obszar ten obejmuje tylną alejkę, klatkę schodową prowadzącą do biura oraz wózek widłowy.

Mapa COD Mobile Shoothouse
Układ mapy Shoothouse

Naprzeciwko wózka widłowego znajduje się dziedziniec z dużym betonowym blokiem, który można wykorzystać do obserwacji złomowiska oraz opuszczony pojazd służący za osłonę. Tutaj znajdują się drugie schody prowadzące do biura. Biuro jest stworzone do bezpośrednich spotkań. Istnieją również dwa okna zapewniające obserwację kontenerów ładunkowych i tylnej alejki. Ze złomowiskiem łączy się chata, która zapewnia częściową osłonę, ale jest narażona na wyposażenie wroga i serie zabójstw.

Nie możesz się doczekać gry na mapie Shoothouse w pierwszym sezonie COD Warzone Mobile? Podziel się swoimi opiniami w sekcji komentarzy poniżej!

Aby uzyskać więcej wiadomości i aktualizacji dotyczących gier mobilnych, dołącz do naszego Grupa WhatsAppa, Grupa Telegramów, lub Serwer Discorda. Śledź nas też dalej Instagram oraz Świergot oraz wiadomości Google do szybkich aktualizacji.

Źródło : https://gamingonphone.com/news/activision-hints-shoothouse-map-inclusion-in-cod-warzone-mobile/