Activision ostrzega graczy Warzone Mobile: nie łamcie zasad

Activision rozpoczęło już zaostrzanie zasad przed premierą Warzone Mobile, wydając ostrzeżenie na oficjalnym serwerze Discord graczom, którzy planują używać narzędzi innych firm do modyfikowania gry. Długo oczekiwana gra mobilna ukaże się na całym świecie 21 marca. Oczekuje się, że dzięki prawie 100 milionom rejestracji wstępnych gra eksploduje pozytywnie po premierze, przyciągając graczy z powrotem do Verdansk po raz pierwszy od 2021 roku.

Nie łam zasad

Call of Duty ma duży problem z oszustami, to na pewno. Jednak najnowsze ostrzeżenia Activision dotyczą użytkowników próbujących zwiększyć swoje wrażenia z nadchodzącego mobilnego tytułu Warzone. W tym długo oczekiwanym tytule na urządzenia mobilne nie będzie suwaków pola widzenia (FOV), a każdy gracz będzie miał taki sam stopień widoczności niezależnie od urządzenia.

Niedawno na serwerze Discord pojawił się przedstawiciel Activision, który wspomniał, że modyfikowanie plików FOV (co nie jest takie trudne) narazi graczy na ban lub inne działania organów ścigania. Jeśli gracze zostaną przyłapani na modyfikowaniu plików gry w celu uzyskania „jakiejkolwiek przewagi” nad innymi graczami, zostaną ukarani.

Post został udostępniony na Twitterze przez Yanrique, jednego z najpopularniejszych graczy Call of Duty Mobile na świecie.

Cele i wyzwania Activision

Ograniczając pole widzenia Warzone Mobile, Activision ma nadzieję zapewnić bardziej wyrównane warunki gry, ale przy tak zróżnicowanej gamie dostępnych urządzeń i sposobów gry, gra jest już od początku dość niezrównoważona.

Aby uzyskać więcej informacji na temat gier, sprawdź wiadomość, że Stellar Blade otrzyma więcej strojów po premierze.

Źródło: insider-gaming.com