Activision ogłasza specjalny pakiet Chupacabra dla Call of Duty: wszystkie szczegóły

Activision ogłosiło zbliżającą się premierę specjalnego pakietu w grze, upamiętniającego 5 maja, dla Call of Duty Modern Warfare III, Warzone i Warzone, w którym znajdzie się jedno z najsłynniejszych mitycznych stworzeń współczesnego folkloru łacińskiego, Chupacabra.

Co zawiera pakiet Call of Duty Chupacabra?

W Modern Warfare III, Warzone Mobile i Warzone znajdziemy aspekt Chupacabry oraz następujące dodatkowe aspekty:

  • Skórka Operatora: Legenda
  • Projekt broni Holger 26 (LMG): Brak Mamesów
  • Schemat broni HRM-9 (SMG): Fierro Pariente (SMG)
  • Amulet: Łowca
  • Duża naklejka: Z piekła rodem
  • Kalkomania: Pod Księżycem

Ile kosztuje pakiet El Chupacabra w Call of Duty?

Ta zawartość kosztuje 2400 punktów COD.

Co to jest Chupacabra?

To mitologiczne stworzenie znane było ze swojego zwyczaju atakowania i wysysania krwi zwierząt hodowlanych, takich jak kozy i ptaki. W latach 1988–1994 stworzenie to było bohaterem opowieści i legend miejskich w Meksyku, twierdząc, że pojawia się nocą, aby żerować na zwierzętach, a w niektórych przypadkach nawet atakować ludzi.

Jego nazwa wzięła się od przypuszczalnego zwyczaju żerowania na krwi zwierząt domowych zamieszkujących obszary wiejskie, zwłaszcza kóz. W rzeczywistości mówiono, że wysysa całą krew ze zwierzęcia jak Dracula.

Domniemany opis fizyczny tego drapieżnika był wielkości małego niedźwiedzia z rzędem kolców biegnących od szyi do nasady ogona. Inne relacje sugerują, że miał około trzech stóp długości i gadzi wygląd z łuskowatą zielonoszarą skórą i kolcami. Większość relacji wskazywała, że ​​zwierzę to mogło stać i skakać jak kangur.

Źródło: www.bing.com